13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Hancıoğlu öğrencilerle sigortacılık deneyimlerini paylaştı 

Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Doğuş Üniversitesi öğrencileriyle buluştu. Etkinlikte sektördeki kariyer fırsatları ve rekabette öne çıkmanın yolları tartışıldı. Öğrencilerle 37 yıllık deneyimlerini paylaşan Hancıoğlu, sigortacılığın temelinde iletişim ve güvenin yattığını vurguladı. 

Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Doğuş Üniversitesi Banka ve Sigortacılık Programı öğrencileri ile buluştu. 

Doğuş Üniversitesi Banka ve Sigortacılık Programı öğretim üyelerinin de katıldığı etkinlikte, sektörün genel durumu, kariyer fırsatları, rekabette olumlu anlamda ayrışmak için neler yapabileceği konuları üzerinde duran Hancıoğlu, 37 yıllık sigortacılık kariyerinde edindiği deneyimleri öğrenciler ile paylaştı.

“Sigortacılığın temelinde iletişim ve güven yatıyor”

Öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada sigortacılığın temelinde iletişim ve güven duygusu olduğunu vurgulayan Hancıoğlu, “Sigorta sayesinde insanlarımız ailesiyle, işiyle geleceğe daha güvenle bakabilir, hedeflerini gerçekleştirme yolunda daha emin adımlarla yürüyebilir. Dolayısıyla biz aslında kâğıt formunda güven temin ediyoruz. Arka planda maddi riskleri yönetmekle ilgili büyük bir operasyon dönüyor tabii ancak temelde sigortacılığın odağında gerek iş ortaklarımızla gerekse sigortalılarımız ile güvene dayalı güçlü bir iletişim kurmak yatmaktadır” dedi.

Erkinliğin ardından Doğuş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgut Özkan, Ceyhan Hancıoğlu’nu makamında ağırladı. Rektör Prof. Dr. Özkan’a, Magdeburger Sigorta’nın çatı şirketi olan Bor Holding iştiraki Sixt firmasının sponsoru olduğu Galatasaray Futbol Takımı’nın forması da hediye edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER