13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Babanıza konfor ve güven hediye edin! 

Kasko sigortası, konut sigortası, elektronik cihaz sigortası, işyeri sigortası gibi geniş ürün çeşidiyle müşterilerinin her an yanında olan Fibasigorta, Babalar Günü’nde farklı hediye alternatifi arayanlara özel seçenekler sunuyor. 

Fibasigorta, Babalar Günü’nde babasının güzel bir hediye ile konforlu ve güvende hissetmesini sağlamak isteyenlere geniş ürün yelpazesi sunuyor. Müşteriler, Fibasigorta’nın web sitesi üzerinden 7 gün 24 saat, hiçbir belgeye gerek olmadan uygun ürünü hediye edebiliyor.

Araç Check-up hediyesi

Fibasigorta, Babalar Günü’ne özel olarak genişletilmiş kasko ve ekonomik genişletilmiş kasko ürünlerini avantajlı fiyatlarla sunuyor. Bu sigorta ürünleri sayesinde, araç sahipleri tüm yetkili servislerde özgürce onarım yaptırabiliyor. Ekonomik genişletilmiş kasko ile ücretsiz araç check-up’ı, mini onarım teminatı ve onarım süresince ikame araç hizmeti de sağlanıyor. Ürünle birlikte 24 saat yol yardım desteği, ücretsiz araç yıkama hizmeti ve bir kerelik hasar bildiriminde hasarsızlık indiriminin korunması gibi avantajlar da sunuluyor. Ürün sahipleri indirimli yakıt fırsatlarından faydalanırken zorunlu trafik sigortasını aşan durumlarda karşı aracın hasarını düşünmek zorunda da kalmıyor.

Cep telefonu sigortası ile kesintisiz iletişim

Fibasigorta’nın öne çıkan ürünlerinden biri olan ve birkaç dakika içinde yapılabilen cep telefonu sigortası ikame cihaz avantajı da sunarak iletişimi kesintisiz kılıyor. Ürün, kapsamlı teminat seçenekleri ile hem sıfır hem de kullanılmış telefonları kapsıyor. Ayrıca, isteyenler telefonlarının garanti süresini Uzatılmış Garanti Sigortası ile uzatabiliyor ya da sadece Ekran Koruma Sigortası veya Tam Koruma Sigortası’nı tercih edebiliyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER