24 Mayıs 2024, Cuma
spot_img

Güneş Sigorta’dan “Duyarlı Web Tasarımı”

30062014bGüneş Sigorta kurumsal web sitesi, www.gunessigorta.com.tr, güncel trendler ile tüketicilerin eğilim ve ihtiyaçları dikkate alınarak yenilendi.

Güneş Sigorta, hem tasarım hem de içerik dizini olarak yenilenen web sitesi ile ziyaretçilerine dolaşımda kolaylık sunuyor. Bilgiye, pratik ve hızlı bir biçimde ulaşma imkânı da sağlayan Güneş Sigorta’nın yeni web sitesi, “Duyarlı Web Tasarımı” ilkesi ile teknolojik araçlara uygun olarak hazırlandı. Kullanıcıları bilgisayar dışındaki cihazlardan gerçekleştirilen görüntülemelerde yaşanan sorunlardan da kurtaran www.gunessigorta.com.tr, bu özelliği ile yalnızca bilgisayar değil, tablet ve akıllı telefon gibi internete bağlı tüm cihazların ekran boyutlarına uygun olarak kendini konumlandırabiliyor.

Kullanıcı dostu özelliği, sade ara yüzü ve farklı cihazlara uyumlu yapısı sayesinde ziyaretçilere kolayca işlem yapabilme özgürlüğü sunan Güneş Sigorta kurumsal web sitesinde, iletişimin dinamik yapısı da tasarıma ve alt yapıya yansıtıldı. Ürün sayfaları başta olmak üzere tüm menülerin sadeleştirildiği yeni web sitesinde ziyaretçiler online işlemler ile hasar işlemleri adımlarına da kolayca erişebiliyor. Yeni www.gunessigorta.com.tr sosyal medya web siteleri ile de daha entegre bir biçimde çalışıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER