17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

BNP Paribas Cardif’ten “İster(sen) Başarırız” yemeği

30062014dBNP Paribas Cardif Türkiye ekibi, 26 Haziran Perşembe günü Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen akşam yemeğinde yılın ilk yarı finansal değerlendirmesini yapmak üzere bir araya geldi.

BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir’in ev sahipliğinde “İster(sen) Başarırız” konseptiyle düzenlenen yemeğe şirketin üst düzey yöneticilerinden oluşan 64 kişilik ekip katıldı. Buluşmada, şirketin 2014 yılının ilk yarı finansal değerlendirmesinin yanı sıra gelecek hedefleri ve büyüme stratejileri paylaşıldı. Kişmir, yemekte yaptığı konuşmada, 2013 yılını başarılı bir grafikle tamamladıklarını, 2014 yılın ilk yarısında da sektördeki büyümelerini aynı üstünlükte sürdürdüklerini ifade etti.

BNP Paribas Cardif Türkiye olarak sene başında 2014 yılı için belirledikleri hedef ve stratejileri doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini söyleyen Kişmir, koruma ürünlerinde yakaladıkları hızlı büyüme trendini 2014 yılının ilk yarısında da hem iş ortaklıkları hem de banka sigortacılığı kanallarında sürdürdüklerini belirtti. Kişmir, sözlerine şu şekilde devam etti: “Yakaladığımız finansal sonuçlar da bu büyümenin göstergesi. Mayıs sonu itibariyle şirketimizin koruma ürünlerindeki toplam büyümesi yüzde 50’nin üzerinde gerçekleşti ve brüt prim üretimimizi 120 milyon TL seviyesi üzerine taşıdı. Yakaladığımız büyüme ivmesi özellikle banka sigortacılığı kanalında yılbaşından bugüne yüzde 80 seviyesine ulaşarak BNP Paribas Cardif’i sektörün en hızlı büyüyen şirketi konumuna yükseltmiş bulunuyor. Bugünkü buluşmamızın temasını ‘İster(sen) Başarırız’ olarak belirledik. Çünkü sürdürülebilir başarının takım çalışmasıyla mümkün olduğunu ve rekabetin çetin olarak yaşandığı sektörümüzde ancak bu başarıyı yakalayacağına inanan ekip arkadaşlarıyla hedeflerimize ulaşabileceğimizi biliyoruz. Ekip çalışmasına dayalı ve ortak amaca odaklı bir şirket olarak, 2014’ü hedeflerimizin de üzerine çıkarak tamamlayacağımıza inanıyorum” dedi.

Yemekte ayrıca geçtiğimiz yıl şirket içinde inovasyon kültürünü yaratmak amacıyla başlatılan “Cardif’in Yıldızları Ödül Programı” kapsamında, şirketin kârlılığına, verimliliğine ve sürdürülebilir başarısına katkı sağlayan başarılı projelerin sahiplerine de ödülleri verildi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER