24 Mayıs 2024, Cuma
spot_img

Güneş acenteleri “Güneş Puan” ile dünyayı keşfe çıkıyor

Deniz_KanijaliAcentelerine ait portföyleri, karlı ve dengeli bir hale getirebilecek ürünlerin satışına yardımcı olmak üzere, özel olarak geliştirdiği kampanyaları sürdüren Güneş Sigorta, başlattığı yeni uygulaması “Güneş Puan” ile acentelerine dünyayı keşfetme fırsatı sunuyor.

Yıl boyunca sürecek uygulama kapsamında acenteler, her branş için belirlenen kriterler doğrultusunda Güneş Puan toplayabilecek ve bu puanları 3 farklı destinasyona gerçekleştirilecek yurtdışı seyahatlerinde kullanabilecek. Acenteler topladıkları puanlar doğrultusunda, gitmeyi arzuladıkları destinasyonu kendileri seçebilme imkanına sahip olacak.

Hem ek komisyon hem yurt dışı seyahati

Güneş Puan uygulamasının tüm yıla yayılan ek komisyon uygulama ve kampanyaları ile de desteklendiğini belirten Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Deniz Kanijali, “Kazan kazan prensibi ile çalıştığımız ve uzun vadeli iş ortaklarımız olarak gördüğümüz acentelerimize bu yıl ek komisyon ile yurt dışı seyahatini bir arada sunmayı hedefledik. Güneş Puan uygulamamızı da bu düşünceden hareket ile yapılandırdık. Acentelerimiz, kampanyalarımız ile ek komisyon kazanmayı sürdürürken, bir yandan da Güneş Puan ile yurt dışı seyahati için puan biriktirebilecek. Topladıkları Güneş Puanları farklı coğrafya ve ülkelere gerçekleştirilecek seyahatlerden dilediklerinde kullanabilecekler” dedi.

Uygulamanın başladığı günden bu yana son derece olumlu geri dönüşler aldıklarını ifade eden Kanijali, acentelerin puan hesaplamalarını önemsediğini ve süreci kendilerinin de yakından takip ettiklerini sözlerine ekledi.

Kazandıran kampanyalara devam

Güneş Sigorta, acentelerinin karlılıklarını destekleyecek kampanyalarını 2014 yılında da sürdürüyor. Güneş Sigorta, kampanyaları ile acentelerin kasko-trafik ağırlığından kurtularak odaklarını, sektörde varlıklarını devam ettirmeleri ve gelişimlerini sürdürmeleri için son derece önemli olan temel ürünlere çevirmelerini hedefliyor. Güneş Puan uygulamasını destekleyen Kazandıran Konut, Kazandıran İşyeri ve Sağlıklı Günler kampanyaları da acentelere yıl boyunca kazandırmaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER