20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Groupama Sigorta, acenteleri ile buluşuyor…

11102013aGroupama Sigorta, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan acenteleriyle bir araya geliyor. Kıbrıs’ın da dahil olduğu organizasyonda, 450’nin üzerinde acente Groupama yöneticileriyle buluşarak yeni planlamaları dinliyor, soru ve görüşlerini paylaşıyor.18 ilde 450’nin üzerinde acentenin Groupama Sigorta yöneticileriyle bir araya geleceği organizasyon çerçevesinde şu ana kadar 11 farklı ilde toplantılar gerçekleştirildi ve bu toplantılara toplam 250 acente katılım sağladı. Toplantılar, Kasım ayı sonuna kadar devam ediyor olacak.

Groupama Sigorta yöneticileri acenteleri dinlemeye devam ediyor…

İzmir’den Van’a uzanan geniş bir coğrafyadaki acentelerin bulunduğu buluşmaya Groupama Sigorta’nın hemen her fonksiyonunun sorumlusu olan üst düzey yöneticileri de katılıyor. Yoğun katılımla gerçekleştirilen toplantılarda yöneticiler acentelerin görüş, memnuniyet ve sorularını dinliyor, birlikte çözüm yolları geliştiriliyor.

Türkiye ve Kıbrıs’tan neredeyse her acentenin katılacağı toplantılar ile Groupama hizmetleri ve yeniliklerin acentelerle paylaşılması ve acentelerin uzun vadeli iş planlarına ışık tutulması amaçlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER