15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

Groupama satış temsilcileri sahaya çıkmaya hazır…

topukyaylasıGroupama, bireysel emeklilik, sigorta ve acente satış temsilcileri için, hedeflerine ulaşmak, acente, broker ve Tarım Kredi Kooperatifleri ile ilişkilerini geliştirmek, kazanmış oldukları bilgi ve becerileri hayata geçirmek amacıyla eğitimler düzenliyor.

Groupama, 03-14 Kasım tarihleri arasında satış temsilcilerine yönelik düzenlediği eğitimlerini, Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde gerçekleştiriyor. Yaklaşık 120 kişiye verilecek olan satış eğitiminin yanı sıra satış temsilcileri, ürün  ve teknik branş eğitimleri de alıyor.

Tüm satış kanallarına yönelik yapılan eğitimin açılış konuşmasını Groupama Genel Müdürü Ramazan Ülger yaptı. 2013’te gerçekleşen rakamları değerlendiren Ülger, Groupama’nın 2014 planlarından da bahsetti. Groupama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Muştu da satış ekiplerinin iletişimde bulunduğu iş ortakları ile çalışmaları sırasında işlerini yaparken ortak dili kullanmalarının önemine dikkat çekerken, ayrıca satış becerilerinin ve acentelere koçluk yapabilme kabiliyetlerinin de geliştirilmesi gerekliliğine vurgu yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER