20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

BNP Paribas Cardif Türkiye web sitesi'ne Altın Örümcek ödülü

ugurcaglarBNP Paribas Cardif Türkiye’nin kurumsal web sitesi www.bnpparibascardif.com.tr 11. Altın Örümcek Web Ödülleri Sigortacılık kategorisinde ödül aldı.. Nihai müşterilerinin yanı sıra, işortaklıkları ve acentelerine özel 3 ayrı sekmede hizmet sunan web sitesi, geçtiğimiz yıl müşteri beklentilerine göre yenilendi ve en son teknolojik gelişmelere uygun olarak yapılandırıldı. Kurumsal web sitesi, yarışma kapsamında, tasarım, içerik, işlevsellik, kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve çapraz tarayıcı uygunluğu kategorilerinde değerlendirilerek ödüle layık görüldü.
Konuya ilişkin açıklama yapan BNP Paribas Cardif Pazarlama ve Dijital Kanal’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Uğur Çağlar, “Güçlü kurumsal duruşumuzu ve global vizyonumuzu yansıtan yeni web sitemiz, “Yeni Nesil Sigortacılık” anlayışımızın da somut bir ifadesi olarak büyük beğeni topluyor. Kullanıcı dostu olmasına özen gösterdiğimiz web sayfasında müşterilerimiz ürünlerimiz hakkında her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor. Kendilerini ve sevdiklerini güvence altına alabilecekleri hayat sigortası ürünlerimizin tüm detayları da web sitemizde yer alıyor. Ayrıca Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dair sunduğumuz hesaplama araçlarını kullanarak gelecekteki birikimlerini şimdiden görebilme şansını da yakalıyor. Bu başarıda  emeği geçen ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.
Toplam 38 kategoride 300’ü aşkın finalistin katıldığı 11. Altın Örümcek Web Ödülleri, bilişim, medya ve iş dünyasının önemli isimlerinden oluşan jüri üyelerinin değerlendirmesiyle sahiplerini buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER