17 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

DFSK’nın tüm modellerine Quick Finans’tan kredi desteği

Çin’in otomotiv üreticilerinden DFSK Motor, Türkiye pazarına sunacağı binek ve ticari araçların finansman çözümleri için Quick Finans ile iş birliği anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında Quick Finans, DFSK’nın pazara sunacağı 2 binek ve 4 hafif ticari araç için kredi olanağı sunacak.

SHS Filo distribütörlüğünde Türkiye satışlarına başlayan Çin’in otomotiv üreticilerinden DFSK Motor, Quick Finans ile iş birliği anlaşması imzaladı. DFSK Türkiye CEO’su Hakan Şahsuvaroğlu ile Quick Finans Genel Müdürü Nihat Karadağ’ın imzaladığı anlaşma ile DFSK’nın pazara sunacağı 2 binek ve 4 hafif ticari araç için kredi olanağı sunulacak.

İmza töreninde yaptığı konuşmada araç kredileri için müşterilerinin yanında olacaklarını belirten DFSK Türkiye CEO’su Hakan Şahsuvaroğlu, Krediye ulaşma konusunda dönemsel bir sorun yaşanıyor. Bunun geçici olduğuna inanıyoruz. Biz Quick Finans altyapısı ile DFSK Finansı hayata geçirdik. Bu iş birliği ile DFSK Finans, BDDK’nın belirlediği kurallar gereği tüm müşteriler kredi ile buluşturacaktır. Her konuda olduğu gibi DFSK bayilerinin ve müşterilerimizin en yakınında olacağız” dedi.

Quick Finans Genel Müdürü Nihat Karadağ

Anında kredi seçenekleri ile araç kredisine hızlı çözüm

Quick Finans Genel Müdürü Nihat Karadağ ise DFSK Türkiye’nin pazara sunacağı tüm araç modellerinde ticari ve bireysel tüketicilerin, Quick Finans’ın sunacağı anında kredi seçenekleri ile rahatça ve hızlı bir şekilde araç kredisine ulaşabileceklerini söyleyerek “Quick Finans olarak iş süreçlerinin avantajları ve sektörün tecrübeli ekibiyle otomotiv finansmanında DFSK Türkiye’nin çok önemli bir iş ortağı olacağız. Mevcut ekonomi koşullarında sektörde yaşanan finansmana erişim zorluğundan iş ortaklarımızın etkilenmemelerini sağlayacak kesintisiz kredi desteği sözümüzle, hem yetkili bayilerin stok finansmanı ihtiyaçlarında hem de DFSK marka araç almak isteyen müşterilerin kredi ihtiyacının karşılanmasında yanlarında olmayı taahhüt ediyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER