19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

Deniz Kalafat Uysal ING Emeklilik’te

deniz kalafat uysalING Emeklilik Pazarlama Direktörü olarak çalışan Deniz Kalafat Uysal, Mart 2014 tarihi itibarıyla ING Emeklilik Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine getirildi.

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe önde gelen şirketlerde uzun yıllar kariyer yaptıktan sonra 2012 yılından bu yana ING Emeklilik Pazarlama Direktörü olarak çalışan Deniz Kalafat Uysal, Mart 2014 itibarıyla ING Emeklilik Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Uysal, şirketin rekabetçi konumunun, pazar payının ve marka imajının gelişmesine odaklanarak, bu süreçte ING Emeklilik’in kısa ve uzun vadeli hedeflerinin gerçekleştirmesi için gereken bütün pazarlama stratejilerinin ve uygulamalarının geliştirilmesinden ve hayata geçirilmesinden sorumlu olacak. Uysal, ürün geliştirme, marka yönetimi, iç ve dış iletişim, dijital pazarlama, etkinlik yönetimi, satış kanallarına yönelik pazarlama faaliyetleri, tüketici ve pazar araştırmaları ve müşteri deneyimi fonksiyonlarına da liderlik edecek.

Deniz Kalafat Uysal kimdir?
Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 1994 yılında mezun olan Deniz Kalafat Uysal, aynı üniversitenin İşletme Yüksek Lisans Programı’na devam ederek MBA derecesi aldı. Profesyonel kariyerine 1996 yılında Unilever’ de başlayan Uysal, Orta Asya ve Kafkasya Cumhuriyetleri’nden sorumlu Marka Müdür Yardımcılığı ve Marka Müdürü görevlerini üstlendi.

Uysal, 2001-2005 yılları arasında Türkiye’de Lipton markasının Kıdemli Marka Müdürü olarak görevini sürdürdükten sonra, kariyerine The Coca-Cola Company’de İş Geliştirme Müdürü olarak devam etti. 2008 yılında Yıldız Holding bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak göreve başlayan Uysal, bu görevini 2012 yılına kadar yürüttü. 2012 yılından bu yana ING Emeklilik’te Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Uysal, Mart 2014 itibarıyla ING Emeklilik Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER