24 Mayıs 2024, Cuma
spot_img

Anadolu Sigorta İstanbul Bölge Müdürlüğü yeni binasına taşındı

anadolu-sigortaAnadolu Sigorta İstanbul Bölge Müdürlüğü, 31 Mart 2014 tarihi itibarıyla Şişli’deki yeni hizmet binasında hizmet vermeye başladı.

Anadolu Sigorta’nın İstanbul’daki iki bölge müdürlüğünden birisi olan ve İstanbul’un Avrupa yakası, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerine, 466 profesyonel acentesiyle hizmet veren İstanbul Bölge Müdürlüğü, sigortalılarına yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor. 31 Mart 2014 tarihi itibarıyla Şişli’deki, toplam 675 metrekarelik yeni hizmet binasına taşınan İstanbul Bölge Müdürlüğü’nün yeni binası; görüşme odaları, sosyal alan, konferans salonu, toplantı odaları, açık ofis alanı gibi modern mimari mekân örgütlenmeleriyle dikkat çekiyor.

Modern bir ofis ortamının yaratılması amacıyla baştan sona yenilenen binada; termal konfor sağlayıcı iklimlendirme sistemleri kurulurken, toplantılar için yeni ses ve görüntü sistemleri tesis edildi. Yaklaşık iki aylık bir çalışma ile yenilenen ve modern ofis mobilyaları ile dekore edilen ofis, Anadolu Sigorta’nın prestijli ve modern yüzünü yansıtacak bir görünümde tasarlandı. İstanbul Bölge Müdürlüğü’nün telefon ve faks numaraları ise aynı kaldı.

Anadolu Sigorta’nın daha hızlı ve merkezileşmiş bir şekilde hizmet verebilmesi için 01 Nisan 2008 tarihinde, Bakırköy ve Şişli bölge müdürlüklerinin birleşmesiyle kurulan İstanbul Bölge Müdürlüğü, hâlihazırda 31 Anadolu Sigorta çalışanı görev yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER