20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Burgan Bank, HDI Fibaemeklilik ve Fibasigorta’dan iş ortaklığı

Burgan Bank, HDI Fibaemeklilik ve Fibasigorta hayata geçirdikleri iş birliğiyle müşterilerine, hayat, ferdi kaza ve hayat dışı branşlarında sigorta ürünleri sunuyor. 

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel ve hızlı çözümler sunmaya devam eden Burgan Bank, HDI Fibaemeklilik ve Fibasigorta önemli bir iş birliğine imza attı. 

Söz konusu iş birliği kapsamında HDI Fibaemeklilik’in hayat ve ferdi kaza branşlarındaki ürünleri ile müşterilerinin hayatını kolaylaştıran çözümler Burgan Bank şubeleri ve müşteri hizmetleri üzerinden sunuluyor. Fibasigorta’nın hayat dışı branşlarındaki ürünleri de yakın zamanda satışa sunulacak.

“İhtiyaca göre çözüm sunuyoruz”

Konuyla ilgili konuşan Burgan Bank Birikim Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Aslı Koçer, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazelerini çeşitlendirmeye devam ettiklerini söyleyerek “İş ortağımız HDI Fibaemeklilik ve Fibasigorta iş birliğiyle şirketlerin hayat, ferdi kaza ve hayat dışı branşlarındaki sigorta ürünlerini ürün gamımıza ekliyoruz. Bu iş birliğiyle müşterilerimize sunduğumuz sigorta ürünlerimizin yelpazesini genişletmiş oluyoruz ve böylece müşterilerimize farklı risklere karşı teminat sunuyoruz. HDI Fibaemeklilik ve Fibasigorta iş birliğiyle, müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunmaya devam ediyoruz” dedi.

“Müşteriler yenilikçi ve dinamik sigortacılığı deneyimleyecek”

Burgan Bank ile imzalanan iş birliğini değerlendiren HDI Fibaemeklilik ve Fibasigorta Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu, “Bankacılık alanında ülkemizin önemli markalarından olan Burgan Bank ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinden büyük memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’de yenilikçi bankacılık anlayışıyla, üst düzey müşteri deneyimi sunan Burgan Bank’ın kurumsal, ticari, perakende bankacılık segmentlerindeki geniş müşteri kitlesiyle ürünlerimizi buluşturacak olmaktan dolayı heyecanlıyız. HDI Fibaemeklilik ve Fibasigorta olarak, Burgan Bank müşterilerine özel tasarlayacağımız dijital satış ve satış sonrası süreçler ile müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimizle, yenilikçi ve dinamik sigortacılık deneyimini Burgan Bank müşterileriyle buluşturacağız. Çok kıymetli bulduğumuz bu iş birliği ile, HDI Fibaemeklilik ve Fibasigorta olarak sağlam adımlar atmaya devam ediyor, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde liderlik konumumuzu güçlendirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER