16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

babonline Online Sigortacılık Portalı’na İlk Ödül Avrupa Bulut Ödülleri’nden Geldi.

Babonline LogoVodafone ve Microsoft’un ana sponsorluğunda bu yıl 22 Eylül’de Türkiye’de ikincisi düzenlenen Euro Cloud Awards 2014  (Avrupa Bulut Ödülleri)’de babonline  (Broker, Acente, Banka) Online Sigortacılık Portalı En İnovatif Bulut Hizmeti kategorisinde ikincilik ödülünü kazandı.

60 Şirketin başvurduğu Euro Cloud Awards 2014 (Avrupa Bulut Ödülleri)  Türkiye finalinde büyük jüri 6 kategoride yarışan yarışmacılar arasında En İnovatif Bulut Hizmeti olarak babonline (Broker, Acente, Banka) Online  Sigortacılık Portalı’ nı ikinci olarak seçti.

Neosinerji Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin geliştirmiş olduğu, babonline (Broker, Acente, Banka) Online Sigortacılık Portalı, acentelerin çalışmakta olduğu tüm Sigorta Şirketleri’nin sistemlerine bağlanarak online ve gerçek zamanlı teklif almalarını,poliçe düzenlemelerini ve tahsilat yapmalarına imkan sağlıyor.  Akıllı mobil cihazlar dahil her türlü cihaz üzerinde çalışan babonline, Bulut Bilişim Teknolojisi ile Microsoft Azure Platformu’nda geliştirilmiş olan, uçtan uca çözüm sunan bir Sigortacılık uygulamasıdır.

2048 bit şifreleme ve veri güvenliği konusundaki güvenlik kalkanları ile de acenteler için son derece güvenilir bir alt yapı oluşturan uygulama ayrıca, akıllı harita entegrasyonlu raporlama, CRM, müşteri döküman yönetimi, çapraz satış, akıllı yenileme sistemlerinin yanı sıra kurumların sistemlerine de veri aktarımı ve entegrasyonu sağlıyor.

Ayrıca yarışmada babonline kullanıcıları arasında yer alan AEGON Hayat ve Emeklilik A.Ş. ve Mapfre Genel Sigorta A.Ş. Yılın Bulut Hizmet Müşterisi kategorisinde son 10 finalist arasına girmeye hak kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER