18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Axa Sigorta 8 ilde yaklaşık 4 bin acentesini kucakladı

AXA Sigorta, Groupama satın alma sürecinde hisse devrinin tamamlanmasının ardından Türkiye çapında gerçekleştirdiği acente buluşmalarını 8 Haziran’da İstanbul’da düzenlediği etkinlikle noktaladı.

Groupama satın alma sürecinde hisse devrinin tamamlanmasının ardından, Türkiye genelindeki acenteleriyle bir araya gelebilmek için etkinlikler düzenleyen Axa Sigorta, tüm icra kurulu üyelerinin katılımıyla Adana, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Samsun, Trabzon ve İstanbul olmak üzere 8 ilde 4000’e yakın acentesini kucakladı. 

Sonuncusu 8 Haziran’da Uniq İstanbul’da gerçekleştirilen buluşmada, Axa Sigorta’nın tüm icra kurulu üyelerinin yanı sıra Bakırköy Bölge, İstanbul Bölge, Kadıköy Bölge, Broker ve Captive Acenteler Koordinatörlüğü çalışanları ile bu bölgelere bağlı acenteler ve iş ortakları olmak üzere 1000’den fazla katılımcı yer aldı. 

Tutkulu büyüme yolculuğumuz sürüyor

Diğer illerde olduğu gibi “Birlikte Daha Güçlüyüz” mesajının öne çıktığı İstanbul etkinliğinde konuşan Axa Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, “‘İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak’ marka amacımız doğrultusunda, müşterilerimizin yalnızca canlarını ve mal varlıklarını değil; aynı zamanda sevdiklerini, hayallerini ve geleceklerini de olası risklere karşı koruma altına almayı hedefliyoruz. Bunu da sürdürülebilir kılmaya çalışıyoruz. 2018 yılında başlattığımız tutkulu büyüme yolculuğumuzda bugün geldiğimiz noktada hedefimiz 1+1’i 3 yapmak. Bunu da birlikte başarabileceğimize olan inancımız tam” dedi.

Etkinlikte yaptığı sunumda Axa Grubu’nun ve Axa Türkiye’nin finansal sonuçlarını paylaşan Ölken, şirketin sürdürülebilirlik anlayışına, değerlerine, başarı kriterlerine ve değer ortaklıklarına da değindi.

Axa Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan

Güçlü bölge güçlü acente demek

Satın alma sonrası satış kanalları acente yapısıyla ilgili bilgiler paylaşan Axa Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan ise “AXA Sigorta olarak, bizi sektörde ayrıştıran en büyük özelliğimiz güçlü bölge teşkilatlanmamız sayesinde acentelerimizle sürekli temas halinde olmamız. Bizim için güçlü bölge demek güçlü acente demek. Bugün her bölgemizde satıştan hasara, teknikten tahsilata büyük bir ekip olarak acentelerine hizmet veren sektördeki tek şirketiz. ‘Ödeyenden çözüm ortağına dönüşüm’ olarak adlandırdığımız yaklaşımımızı Axa Sigorta’nın en önemli yapı taşlarından biri olarak gördüğümüz acentelerimiz ile sürdüreceğiz. Gelişen acente ağımızın bize katacağı güç ile Sürdürülebilir Gelişim ve Büyüme hedefimiz için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER