20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Atiila Benli, Bupa Acıbadem’de göreve başladı

Kısa süre önce Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Genel Müdürlüğü görevlerinden ayrılan Atilla Benli, bugün itibariyle Bupa Acıbadem Sigorta’da Genel Müdür olarak göreve başladı.

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Genel Müdürlüğü görevlerinden ayrılmasının ardından Bupa Acıbadem Sigorta’da Genel Müdürlük görevini üstleneceğini açıklayan Atilla Benli, bugün itibariyle yeni görevine başladı. 

Atamayla ilgili konuşan Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan, “Kudretimize uygun şekilde kuvvetimizi arttırabilmek için 13,5 yıldan beri büyük bir şevk, inanç ve mutluluk ile yürüttüğüm Bupa Acıbadem Sigorta Genel Müdürlüğü rolümü bugün itibarıyla ile Atilla Benli’ye devrediyorum. Kendisinin kişisel değerleri, engin tecrübeleri ve bilgi birikimi ile Bupa Acıbadem Sigorta şirketine üstün faydalar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Şirketin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Bupa Acıbadem Sigorta ailesi olarak, Atilla Benli’yi büyük bir heyecan ve mutlulukla karşılıyor, tekrar aramıza hoş geldiniz diyoruz” ifadelerine yer verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER