24 Mayıs 2024, Cuma
spot_img

Anadolu Sigorta’nın aduketine iki kristal elma

AduketAnadolu Sigorta, yayınladığını ilk günden itibaren dünya çapında ilgi ve beğeniyle karşılanan viral reklam filmi “Kaskosuz Sürücüye Aduket Şoku” 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde iki kristal elma kazandı.

Anadolu Sigorta’nın dünya çapında büyük ilgi ve beğeniyle izlenen viral reklam filmi “Kaskosuz Sürücüye Aduket Şoku” 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde iki kristal elma ödülüne layık görüldü. Anadolu Sigorta, ödül sevincini Twitter hesabından takipçileri ve müşterileri ile paylaştı.

Yayına alındıktan sonra, dünyaca ünlü oyun blogu Kotaku ve Street Fighter’ın resmi Facebook hesabından da paylaşılan film, kısa sürede dünya çapında popülerliği yakalamıştı. Film, ilk yayınını takip eden 4 gün içerisinde, farklı video platformlarında toplam 1 milyon izleme sayısını geçmeyi başarmış ve İspanya, Fransa, Amerika, Peru, Yunanistan ve Japonya dâhil olmak üzere birçok ülkede onlarca haber sitesi ve blogda paylaşılmıştı.

Kaskolu olmanın önemine değinilen reklam filmi, Türkiye’de araç sahiplerinin sadece yüzde 27’sinin kasko yaptırması fikriyle oluşturulmuştu. “Bana bir şey olmaz!” diyen bir sürücü ile yapılan sokak röportajıyla başlayan reklam filminde sürücünün başına gerçekten olmayacak bir iş geliyor ve Street Fighter oyununun meşhur karakteri RYU, aduketler eşliğinde sürücünün arabasını parçalıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER