17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

MetLife, dijital değişime devam ediyor

metlife_mobil_gorsel_1MetLife Emeklilik ve Hayat, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini artırmak için dijital alanda yaptığı yatırımlar kapsamında kullanıcı dostu özelliği ile öne çıkan yeni mobil sitesini hayata geçirdi.

MetLife Emeklilik ve Hayat, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için dijital alanda yaptığı yatırımlarına devam ediyor.

Bu kapsamda mobil cihazlardan erişim sağlanan yeni sitesini metlife.com.tr adresinde hayata geçiren MetLife Emeklilik, şirketin kurumsal internet sitesinde yer alan içerik ve uygulamaları müşterilerine bulundukları her yerde hızlı bir şekilde sunmaya başladı.

Kullanıcılar, uzun süren titiz çalışmalar sonucunda hayata geçirilen mobil siteye Apple ve diğer cep telefonu modelleri ile birlikte Android ve Windows Mobile işletim sistemlerini kullanan akıllı telefonlarından da erişebiliyor.

Yeni mobil site ile kullanıcılara hızlı erişimin yanı sıra site içi arama modülü ile sade ve kolay anlaşılır bir hizmet sunuluyor.

Her ürüne özel online başvuru sayfası

Herhangi bir sigorta ürününe sahip olmak isteyen kullanıcılar için her ürüne ait sayfada online başvuru formunun bulunması, sitenin en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra her sayfada müşterilerin MetLife’a kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayacak iletişim bilgilerinin bulunması da sitenin kullanıcı dostu özelliklerini artırıyor.

Bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik özel ayrı içeriklerin de sunulduğu yeni mobil sitede, ihtiyaç duyulması durumunda MetLife Emeklilik’in masa üstü bilgisayarlar için tasarlamış sitesine de hızlıca erişilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER