23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Anadolu Sigorta ‘Kurumsal’ yenilendi

Acenteler, iş ortakları ve müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefi ile dijital dönüşüm yolculuğuna çıkan Anadolu Sigorta, bu kapsamda web sitesini de yeniledi. Anadolu Sigorta yeni web sitesi ile hızlı çözümler sunarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. 

Dijitalleşme çalışmalarına hız veren Anadolu Sigorta, güçlü mobil uyumlu alt yapısı ile kullanıcı deneyimini ön plana alarak kurumsal web sitesini yeniledi. Dijital dönüşüm yolculuğunda, acenteleri, iş ortakları ve müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefine odaklanan Anadolu Sigorta, Juno, Sigortam Cepte ve Sağlığım Cepte mobil uygulamalarının yanında, yenilenen web sitesi üzerinden hızlı çözümler sunarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk, “Önümüzdeki günlerde daha fazla dijital hizmet sunmak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz” açıklamasını yaptı. 

Dijital platformlardan teklif sunulabiliyor

Trafik, kasko, DASK, konut ve sağlık sigortaları dahil 15 ürün için dijital platformlardan teklif sunabilen şirket, poliçelerin teminat ve ödeme gibi detaylarının görüntülenebilmesini sağlıyor. Müşterilerinin; araçları, evleri ve bireysel ihtiyaçlarına yönelik asistans hizmetlerini tek tıkla talep edebildiklerini belirten Erberk, “Dijital hizmetlerimiz aracılığıyla aracınıza ait hasar bildiriminde bulunabilir, hasar dosyanızı takip edebilirsiniz. Konut hasarlarında evinize eksper gelmesine gerek kalmadan eksper ile online görüşme yapabilirsiniz. Aracınız için önerdiğimiz oto servislerine kolayca ulaşabilirsiniz. Birleşik Kasko veya Hesaplı Kasko poliçeniz kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir il sınırları içerisinde aracınızın vale ile önerilen servislere götürülmesini ve onarım sonrası dilediğiniz adrese yine vale ile teslimini sağlayabilirsiniz. Kendinize ve poliçenize bağlı 18 yaşından küçük aile bireylerine ait poliçelerin teminat, bitiş tarihi, ödeme planı gibi detaylarını görüntüleyebilir, poliçeden faydalanmanız için gerekli izinleri verebilirsiniz. Nöbetçi eczanelere ulaşabilir, hastane ve diğer kurumlara ait geçmiş ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Yatışlı/yatışsız tüm provizyonlarınıza ait onay durumunu da online olarak görme imkanınız bulunuyor. Poliçe teminatları doğrultusunda, anlaşmasız sağlık kurumlarına ait 20 bin TL’ye kadar olan faturalarınızda online harcama bildirimi yaparak ödeme alabilirsiniz. Aynı zamanda; anlaşmalı hastane, eczane ve diğer kurumları konum veya poliçe ödeme oranına göre listeleyebilir, seçtiğiniz kurum için yol tarifi alabilirsiniz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER