25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

Anadolu Sigorta Medicana Sağlık Grubu ile network ağını genişletti

Anadolu Sigorta, Medicana Sağlık Grubu’yla network ağını genişleterek Türkiye genelinde hastane ve sigortalıların seçeneklerini arttırdı.

Anadolu Sigorta, anlaşmalı hastanelerinden Medicana Sağlık Grubu’nun network ağlarını genişletti. Buna göre Medicana Sağlık Grubu Kadıköy ve Ataşehir şubeleri yeniden Eko Networkü’ne dahil edilirken, yeni açılan Medicana Ataköy Hastanesi ile ÖSS geniş, tüm, eko ve tamamlayıcı network’te anlaşma yapıldı.

İhtiyaçlar ve talepler doğrultusunda büyüyoruz

İhtiyaçlar ve talepler doğrultusunda büyüdüklerini ve bu kapsamda sadece yıl içinde 200’ün üzerinde kurumu hizmet ağına eklediklerini bildiren Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Taylan Matkap, “Bu sayıyı her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Hizmet ağımızın niceliği kadar niteliği de bizim için önemli. Bu nedenle her şehir özelinde detaylı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yaygın olarak tercih edilen sağlık kurumları başta olmak üzere, sigortalılarımızın seçeneklerini genişletmeye devam ediyoruz. Medicana Sağlık Grubu’yla gerçekleştirdiğimiz anlaşmalar da bunun bir sonucu” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER