20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

Anadolu Sigorta Hackathon başvuruları devam ediyor

Anadolu Sigorta tarafından bu yıl yedinci kez düzenlenen Hackathon etkinliğine başvurular sürüyor. Sigorta sektöründe geleceğin oyun kurucuları arasında olmak isteyen yazılımcı, tasarımcı ve geliştiriciler 26 Kasım tarihine kadar etkinliğe başvurarak inovatif projelerini sunma ve ödül kazanma fırsatı bulabilecek.  

Anadolu Sigorta’nın bu yıl yedinci defa düzenlediği Hackathon etkinliği için geri sayım başladı. Başvuruların 26 Kasım’a kadar devam ettiği ve geleceğin sigortacılık dünyasında söz sahibi olmak isteyen yazılımcı, tasarımcı ve geliştiricileri buluşturan etkinlikte, katılımcılar bireysel olarak veya en az 2 en fazla 4 kişilik ekipler halinde yarışırken yenilikçi fikirler geliştirmenin yanında büyük ödüllerin de sahibi olacaklar.

1-17 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikte, sigortacılık alanında değişen müşteri beklentilerine uygun yenilikçi programlar geliştiren takımlar Hackathon boyunca yürüttükleri zorlu mücadelede mentorları ile görüşüp fikirlerini geliştirme imkanı bulacaklar. 22 Aralık’ta, Anadolu Sigorta ofisinde jüri karşısında final sunumlarının ardından yapılacak törenle ödüller sahiplerine kavuşak.

Müşteri beklentilerine uygun çözümler yaratmaya devam ediyoruz

Hackathon etkinliğinin sektörü geleceğe taşıdığını söyleyen Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören, “Şirketimiz bir asra yaklaşan köklü tarihi boyunca sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetleri ile her zaman sektörüne liderlik etti. Bugün de dijitalleşme alanındaki yatırımlarımız ve gençlerle bir araya geldiğimiz Hackathon etkinliklerimiz sayesinde, geleceğe yatırım yaparken değişen müşteri beklentilerine uygun çözümler yaratmaya devam ediyoruz. Anadolu Sigorta’nın bu etkinliğinde mücadele etme cesareti gösteren tüm adaylara teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Yarışmaya başvurmak isteyenler detaylı bilgi için https://coderspace.io/etkinlikler/hack-the-insurance-hackathon/ adresini ziyaret edebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER