20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Korhan Kuyu En Etkin 50 Teknoloji Lideri listesinde

Dijitalleşme alanında sigorta sektörüne yön veren çalışmalarına devam eden Anadolu Sigorta’nın Genel Müdür Yardımcısı Korhan Kuyu, BMI Business School’un En Etkin 50 Teknoloji Lideri Listesi’nde yer almaya hak kazandı. 

Sektördeki ilk ve tek Ar-Ge merkezi belgeli şirket olarak dijitalleşme alanında öne çıkan ve yenilikçi projelerle geleceğin sigortacılık anlayışını şekillendirmeye devam eden Anadolu Sigorta, bu alandaki başarılarına bir yenisini ekledi. Anadolu Sigorta Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Korhan Kuyu, BMI Business School’un En Etkin 50 Teknoloji Lideri Listesi’nde yer aldı. 

En Etkin 50 Teknoloji Lideri’ne ödülleri, 21 Mayıs 2024 Salı günü, Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleşen Teknoloji Liderleri Zirvesi 2024’te sahipleriyle buluştu. 

“Teknoloji odağında yenilikçi bir gelecek inşa etmeyi sürdüreceğiz”

Törende konuşan Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Korhan Kuyu, BMI Business School’un En Etkin 50 Teknoloji Lideri Listesi’nde bulunmaktan büyük memnuniyet duyduğunu dile getirerek “Şirketim adına layık görüldüğüm bu başarı; teknolojiyi, insan hayatını kolaylaştıracak ve iyileştirecek şekilde kullanmamızın ve attığımız inovatif adımlarla sektörümüzün gelişiminde üstlendiğimiz öncü rolün bir göstergesi niteliğinde. Teknolojiyi kurumumuzun yapı taşlarından biri olarak konumlandırmamızda rol oynayan ve inovatif fikirleri bir hayalden hepimizin gerçekliğine birlikte taşıdığımız tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hep birlikte, teknoloji odağında yenilikçi bir gelecek inşa etmeye devam edeceğiz” dedi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER