25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

“Amacımız organik büyümeyi sağlamak”

Adana’da düzenlenen ‘Türkiye Sigorta Buluşmaları Toplantısı’ katılan Türkiye Sigorta Genel Müdürü Taha Çakmak, “Yıl başından bugüne prim üretimimiz 50 milyar liraya ulaştı. Sektörün yüzde 15’i, Türkiye Sigorta bünyesine ulaşmış durumda. Amacımız organik büyümeyi sağlamak” dedi.

Adana’da “Türkiye Sigorta Buluşmaları Toplantısı” düzenlendi. Türkiye Sigorta Genel Müdürü Taha Çakmak, Adana Sanayi Odası’nda (ADASO) düzenlenen toplantıda “Yıl başından bugüne prim üretimimiz 50 milyar liraya ulaştı. Sektörün yüzde 15’i, Türkiye Sigorta bünyesine ulaşmış durumda. Amacımız organik büyümeyi sağlamak. Hem sanayicilerimizin yanında olabilmek hem de önemli işlerde bulunabilmek istiyoruz” açıklamasını yaptı.

ADASO Başkanı Zeki Kıvanç da sigortacılık sektörünün, Türkiye’nin ekonomik büyümesine güçlü katkı sağladığını anlattı. Türkiye Sigortanın, iş dünyasının sorunlarına çözüm bulma konusundaki kararlılığına güvendiklerini dile getiren Kıvanç, “İş dünyamızın belirsizliklere karşı güçlü bir duruş sergileyebilmesi ve sürdürülebilir büyümesini sağlaması adına sizlerden daha fazla destek bekliyoruz” ifadesini kullandı. Toplantıya sanayiciler ve iş insanları da katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER