23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Allianz, “Aklındaki Soru”ya cevap veriyor

Allianz’ın “Sağlık”, “Kasko”, “Yuvam” ve “Emeklilik” ürünlerinin pazarda farklılaşan özelliklerinin anlatıldığı “Aklındaki Soru” reklam filmi serisi yayınlanmaya başladı. 

Müşterileriyle etkileşiminde her zaman onların yanında olduğunu vurgulayan Allianz Türkiye, bu doğrultuda hayata geçirdiği reklam filmlerine yenilerini ekledi. Allianz’ın “Sağlık”, “Kasko”, “Yuvam” ve “Emeklilik” ürünlerinin pazarda farklılaşan özelliklerin anlatıldığı “Aklındaki Soru” reklam filmi serisi izleyiciyle buluşuyor. Concept imzalı seride, Allianz’ın, müşterilerinin beklenmedik durumlarda akıllarına takılan sorulara nasıl çözüm bulduğu anlatılıyor.

Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı: “Faaliyet alanlarımızın merkezine müşteri odaklı yaklaşımı koyuyor, tüm gücümüzü müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için kullanıyoruz. ‘Aklındaki Soru’ reklam serisinde farklı çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç duydukları anlarda yanlarında olduğumuza dikkat çekiyoruz.” diye konuştu. 

KÜNYE

Kampanya Adı : Akıldaki Soru
Reklamveren:  Allianz Türkiye
Reklamveren Yetkilisi:  Onur Kırcı, Mehmet Nakkaşoğlu, Gözde Kersu
Reklam Ajansı:  Konsept 
Yönetici Yaratıcı Kreatif Direktör : Kerem Özkut 
Kreatif Direktör:  Deniz Ergin, Mustafa Özmal
Yaratıcı Grup Başkanı:  Cihan Akköse, Berat Kösemen
Yaratıcı Ekip:  Emirhan Dilege, Uğurcan Sezen
Grafik Tasarım:  Ufuk Akbaharer
Müşteri İlişkileri:  Barış Alemdar
Müşteri İlişkileri:  Özlem Najdi, Kübra Yazıcı, Caner Başaran, Müge Kocadağ
Stratejik Planlama:  Onur Aydın
Stratejik Planlama:  Su Solak
Ajans Prodüktörü:  Mert Turan, Canan Polat
Prodüksiyon Şirketi:  Yapar İstanbul
Yönetmenler:  Umut Dizdar, Sedat Dündar
Görüntü Yönetmeni:  Engin Özkaya
Post Prodüksiyon:  IPD


Allianz’dan Kasko’su olanların aklı arabasında kalmaz

Hayat bu, araban bazen seni yarı yolda bırakabilir… Ama Allianz’dan Kaskon varsa aklın hiiiiiç arabanda kalmaz. Çünkü Kasko’n her şeye yeter… Sana da ilk buluşmanın mutluluğuna varmak ve Allianz’ım Mobil Uygulamasından hasar bildirimi yapmak kalır. Hayatın getireceği bütün “zorluklar” birkaç tıkla çözülsün diye #AllianzSeninle

Allianz Yuvam Sigortası olanların aklı evinde kalmaz

Anahtarını mı kaybettin? Tatile gideceksin ve evcil hayvanının pansiyona mı ihtiyacı var? Komşudan su mu sızıyor? Eeee bunlar da dert mi şimdi; Allianz’dan Yuvam Sigortası yaptıranlar için değil. Yapman gereken tek şey Allianz’ım Mobil Uygulamasından hasar bildirimi yapmak… Klima-kombi bakımı, koltuk temizliği gibi avantajlar da cabası! Evin her zaman en eğlenceli ve huzurlu yer olsun diye #AllianzSeninle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER