23 Mayıs 2024, Perşembe
spot_img

Aksigorta Ev-Eşya Sigortasının Kapsamı Genişletilerek Yenilendi

ev-esya sigortasi - 1Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda Ev-Eşya sigortası ürününe yeni teminatlar ekleyen Aksigorta, sigortalıların hem kendilerinin hem de komşularının evlerindeki izolasyon zayıflığı ve derz eksikliği nedeniyle maruz kalacakları zararları güvence altına alıyor.

İçerdiği çok sayıda teminatla en çok tercih edilen ev-eşya sigortalarından biri olan ve sigortalının evini, eşyalarını, ailesini ve komşularını güvence altına alan Aksigorta Ev-Eşya Sigortası, sigortalıların hem bizzat neden oldukları hem de komşularından kaynaklanan izolasyon zayıflığı ve derz eksikliğine bağlı olarak gelişen fiziki ve doğrudan zararları, olay başına ve poliçe süresince toplam 500 TL bedel ile teminat altına alıyor.

EVİNİZDEKİ OYUNCAKTAN ZİYNET EŞYASINA, KOMŞULARINIZA VEREBİLECEĞİNİZ ZARARLARA KADAR GENİŞ TEMİNAT

Sigortalının yaşadığı apartmanın ortak kullanım alanlarında oluşan hasarlardan, komşularına verebileceği maddi hasarlara, ücretsiz çilingir ve camcı hizmetlerinden hasara bağlı olarak doğabilecek yaralanma vb durumlarda ücretsiz ambulans hizmetine kadar pek çok teminat Aksigorta Ev-Eşya Sigortası kapsamında bulunuyor.

Aksigorta Ev-Eşya Sigortası, yangın, infilak, duman, deprem, sel ve su baskını, hırsızlık, yer kayması, fırtına, yıldırım, elektrik hasarları, kaza, taşıt çarpması, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör gibi nedenlerle giysilerden evdeki oyuncağa, ziynet eşyalarından kıymetli eşyalara kadar her türlü eşyada oluşan hasarları teminat altına alıyor. Apartmanın ortak kullanım alanlarında oluşan hasarlar, kişilerin komşularına verebileceği maddi hasarlar, apartmanın çatısından asansörüne, kazan dairesinden havuzuna, ortak kullanım alanlarında oluşabilecek hasarlarda sigortalıya düşen pay, dış cephe izolasyonu eksikliğinden kaynaklanan sıva, boya kabarmaları da sigorta kapsamında yer alıyor.

ÜRÜN KAPSAMINDA PEKÇOK ASİSTANS HİZMETİ DE VERİLİYOR…

Aksigorta Ev-Eşya Sigortası ürünü, komşu evlerin sigortalıdan kaynaklanan maddi hasarları, 3. şahıslara kazayla verilen maddi ve bedensel zararlardan doğabilecek tazminat taleplerini de teminat altına alıyor. Ürün kapsamında oluşan riskler nedeniyle evde yaşayanların yaralanması veya sakatlanması durumunda tedavi masrafları ödenirken, sigortalılar için pek çok asistans hizmeti de sunuluyor. Ücretsiz çilingir ve camcı hizmetleri, evde yaşayanların yaralanması vb durumunda ücretsiz ambulans hizmeti, evin kullanılmaz hale gelmesi durumunda tamir süresince 4 yıldızlı otelde konaklama veya alternatif ikamet masrafları, hasarlı konut için bekçi hizmeti Aksigorta Ev-Eşya Sigortası kapsamında verilen asistans hizmetleri.

“BEŞİ BİR YERDE” HİZMETİ…

Ürün kapsamında, bu hizmetlerin yanı sıra sigortalılara diş paketi, hukuksal koruma, diyetisyen, halı yıkama ve kuru temizleme hizmetlerinden oluşan “Beşi Bir Yerde” hizmeti de sunuluyor. Sigortalılar, avantajlı diş paketi ile her yıl bir defaya mahsus ücretsiz diş hekimi muayenesi, ücretsiz alt-üst çene diş taşı temizliği yaptırıp, ücretsiz tek diş röntgen filmi çektirebiliyorlar. Diyetisyen hizmeti ile konusunda uzman diyetisyenlerden ilk seans ücretsiz veya indirimli, diğer seanslarda seans başına yüzde 10’a varan indirim imkanı ile danışmanlık hizmeti alma hakkına sahip sigortalılar, halılarını yüzde 10’a varan indirimle yıkatıp, kuru temizleme hizmetinden de yine yüzde 25’e varan indirim ile yararlanabiliyorlar. “Beşi Bir Yerde” Hizmeti kapsamında bulunan Tüketici Danışma Hizmeti sayesinde sigortalılar, çeşitli kurumlarla olan ilişkileri dolayısıyla taraf oldukları sözleşmelere ilişkin ve devlet kurumlarıyla olan ilişkilerinde karşılaşılan sorunların çözülmesi için sınırsız sözlü ve 3 kez yazılı danışmanlık hizmeti ücretsiz alabiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER