17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Aksigorta, Başarılı Acentelerini St. Petersburg’da Ağırladı

AksigortaStpetersbrb1 Kasım- 31 Aralık 2013 tarihleri arasında düzenlenen kasko kampanyası kapsamında kendi bölgelerinde prim üretimine göre ilk 3 arasına giren ve 5 Şubat tarihinde Aksigorta TV canlı yayınında yapılan çekilişle belirlenen 45 Aksigorta acentesi Aksigorta’nın ev sahipliğinde St. Petersburg’daydı. Aksigorta Acenteler Genel Müdür Yardımcısı Çetin Kolukısa, Aksigorta Pazarlama Direktörü Gürsal Gürarda ve Aksigorta Acente Bölge Grup Müdürleri eşliğinde 14-17 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen geziye katılan acenteler, geniş bulvarları, köprüleri,  Çarlık mimarisinin özelliklerini taşıyan binaları ve özel sanat koleksiyonlarına ev sahipliği yapan müzeleriyle kültür-sanat şehir olarak bilinen St. Petersburg’da keyifli bir 4 gün geçirme fırsatı buldular.

Aksigorta acenteleri ile gerçekleştirilen toplantı ve seyahatlerin Aksigorta için büyük önem taşıdığını belirten Aksigorta Pazarlama Direktörü Gürsal Gürarda,Gerek yurt içi gerek yurt dışı gezileri, acentelerimizle iş dışında birlikte olmak için önemli bir fırsat.  Birlikte geçirdiğimiz bu sürede birbirimizi daha yakından tanıma olanağı buluyoruz. Geniş bir ailenin fertleri olduğumuzu bir kez daha hissediyoruz. Acentelerimizin başarısı bizim başarımız demek. Aksigorta olarak her zaman acentelerimizin yanındayız.” dedi. Aksigorta acente kanalının, 2013 yılında kasko poliçelerinde %12 büyüdüğünü dile getiren Gürarda “Acentelerimizle çok başarılı giden bir işbirliği içindeyiz. Kasko poliçelerinde yaşadığımız bu büyümede acentelerimizin katkısı oldukça büyük. Hedefimiz, bu işbirliğini daha güzel yerlere taşıyarak, birlikte büyümeye ve başarılı işler gerçekleştirmeye devam etmek” dedi.

Seyahat kapsamında çarlık döneminde kışlık saray olarak kullanılan Hermitage Müzesi, Isaac Katedrali, Amirallik Binası, şair Puşkin’in heykelinin süslediği Sanatçılar Meydanı, Kan Kilisesi, devrimin simgesi Aurora Gemisi gibi St. Petersburg ile anılan simgeler ziyaret edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER