18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

AcnTURK Sigorta, yılın ilk Çalışan Organizasyonu’nu düzenledi

AcnTURK Sigorta, Türkiye’nin 7 bölgesinden çalışanlarıyla 10-12 Kasım tarihleri arasında Antalya’da bir araya gelerek ilk Çalışan Organizasyonu’nu gerçekleştirdi.

AcnTURK Sigorta, “Her Zaman En İyisi” mottosu, “Akıl, Cesaret, Nitelik” konsepti ve “AcnTURK’u Anlamak” konu başlığı altında ilk Çalışan Organizasyonu’nu gerçekleştirdi.

10-12 Kasım tarihleri arasında Antalya Xanadu Otel’de düzenlenen ve Türkiye’nin 7 bölgesinden 200’e yakın çalışanın katıldığı etkinlikte AcnTURK Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Murat Büyükçelebi, Genel Müdür Ali Murat Dişci ve Yönetim Kurulu İletişim Danışmanı Dr. İsmail Kızılbay konuşma yaptılar.

“Odak noktamız sigortalılar, acenteler ve çalışanlar”

Etkinlikte şirketin kuruluşundan bugüne kadar olan hikayesini ve kurulma sürecinde verilen emekleri çalışanlarıyla paylaşan Büyükçelebi, “Bizim odak noktamızda üç şey var: Sigortalılar, acenteler ve çalışanlar. Biz her zaman onlara yatırım yapmaya ve mutlu etmeye çalışıyoruz. Şirket olarak çalışanlarımızın isteklerini biliyoruz ve daha iyi bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Takım arkadaşları olarak birbirimizi tanımak ve kaynaşmak adına bu etkinliği gerçekleştirmekten keyif alıyoruz” dedi.

“Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz”

AcnTURK Sigorta Genel Müdürü Ali Murat Dişci ise başlangıçta belirlenen misyon ve vizyonun şirketin çalışma biçimine başarılı bir şekilde entegre edildiğini belirterek “Oluşturulan hedeflere emin adımlarla ilerliyoruz. Bu yolda bizimle olan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” diye konuştu.

İki gün süren organizasyonda sanatçılar da yer aldı. İlk gece “İkilem“ grubu, son akşam gerçekleşen gala yemeğinde ise “Ferhat Göçer” sahne alırken sosyal medya fenomeni “Satıcı Kafası” da toplantıda şirket çalışanlarıyla bir araya geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER