15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

Acıbadem Mobil Sağlık’ın yeni Genel Müdürü Rasim Topuz oldu

rasim topuzAcıbadem Mobil Sağlık’ın Genel Müdürlüğü görevine, uzun yıllar üst düzey yönetici konumlarında görev alan Rasim Topuz getirildi.

Acıbadem Mobil Sağlık’ın Genel Müdürlüğü’ne uzun yıllar üst düzey yönetici konumlarında görev alan Rasim Topuz getirildi. Rasim Topuz, bünyesinde yaşam boyu sağlık ve bakım merkezi “Avital”i bulunduran, Acıbadem Mobil Sağlık’la yoluna devam etmekten duyduğu mutluluğu şu cümlelerle aktardı: “Her geçen gün büyüyen Acıbadem Mobil Sağlık ailesi olarak sağlıkta mobilitenin önemi vurgulamaya ve sağlığı ulaşılır hale getirmeye en iyi ve hızlı şekilde devam edeceğiz. Entegre sağlık hizmetlerinin uzman ismi Acıbadem Mobil Sağlık ailesine dâhil olmaktan mutluluk duyuyorum.”

Rasim Topuz kimdir?

19 Mayıs Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi Alman Dili Bölümü mezunu olan Topuz, Koç Holding ve Koç Üniversitesi iş birliğinde düzenlenen “Yönetici Geliştirme Programı” ve “Allianz Leadership Development” programlarını tamamladı. 1996-2006 yılları arasında Koç Allianz Sigorta bünyesindeki Büyük Müşteriler, Koç Grubu İşleri, Yabancı Müşteri ve Brokerler, Endüstriyel Müşteriler Destek ve Koordinasyon bölümlerinin yöneticiliğini yaptı.

Topuz, 2007 yılında bir Allianz iştiraki olan Allianz Worldwide Partners Holding’e geçti. Topuz, kuruluşun Türkiye organizasyonu olan AGA Servis Hizmetleri A.Ş. (Mondial Türkiye) Yönetim Kurulu Üyeliği, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevlerinin ardından 2014 yılının Mayıs ayında Acıbadem Mobil Sağlık Genel Müdürlüğü’ne atandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER