16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

SAP, Bankacılık Zirvesi düzenliyor

sapSAP, 10 Haziran 2014 tarihinde düzenleyeceği ‘SAP Bankacılık Zirvesi’ ile finans sektörünü dünya standartlarında teknolojik çözümlerle tanıştıracak.

Türkiye’nin en büyük 10 bankasından dokuzunun çözüm ortağı olan SAP, 120 ülkede 12 binden fazla kurumun kullandığı bankacılık çözümlerini Türkiye’de finans sektörünün hizmetine sunmayı sürdürüyor. SAP Türkiye’nin gerçekleştirdiği teknoloji ve iş dünyası buluşmaları, 10 Haziran’da İstanbul Swissotel The Bosphorus’ta “Yeni Bir Yaklaşım” sloganıyla hayata geçecek ‘SAP Bankacılık Zirvesi’yle devam ediyor.

SAP’nin finans uygulamaları, insan kaynakları yönetimi, iş analitiği ve müşteri ilişkileri yönetimi çözümleriyle bankacılık sektörüne sunduğu rekabetçilik ve operasyonel verimlilik, zirvede müşteri başarı hikâyeleriyle aktarılacak. Açılışını SAP Genel Müdürü Zeynep Keskin ve Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin’in yapacağı SAP Bankacılık Zirvesi’nde Akbank, Garanti Bankası, HSBC Bank ve ING Bank, başarılı SAP çözüm uygulamalarını paralel oturumlarda anlatacak.

Etkinliğin son paneli GelecekHane’nin kurucusu düşünür ve yazar Halil Aksu’nun moderatörlüğünde gerçekleşecek. ING Bank Mali Kontrol ve Aktif Pasif Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Alp Sivrioğlu, Garanti Teknoloji Direkt Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Fatih Bektaşoğlu, HSBC Bank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Şengül Demircan ve Girişim Fabrikası’nın Kurucusu İhsan Elgin söz alarak bankacılığın bilgi teknolojilerindeki gelişime paralel yol haritasını konuşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER