8 Aralık 2023, Cuma
spot_img

Neova acenteleri New York’u mesken tuttu

neovaNeova Sigorta acenteleri ve Kuveyt Türk banka yöneticileri New York’ta doyasıya gezip alışveriş yaparak yılın yorgunluğunu atıp yeni dönem için moral depoladılar.

İster ödüllendirme deyin, ister turistik gezi deyin, isterseniz de acentelerle şirket yöneticilerinin daha iyi dostluklar kurabilmek için uzunca bir arada bulunmaları deyin. Ne derseniz deyin, bu tür birliktelikler acenteler için vazgeçilmez bir motivasyon kaynağı oluyor.

Neova Sigorta 2013 yılını kârla kapattıktan sonra bu başarısını, acenteleri ve Kuveyt Türk banka yöneticileri ile birlikte New York gezisi ile taçlandırdı. Her yıl düzenlediği gezilerle acentelerini ödüllendiren Neova Sigorta, bu sene gezilerinin bir bölümünde şirketin ortağı ve münhasır acentesi olan Kuveyt Türk’ün 15 yöneticisini de New York’ta bir hafta misafir etti.

Neova Sigorta, şehir turları, müze ziyaretleri ve alışveriş günlerinin yanı sıra IBM ve NCR gibi teknoloji firmalarını da ziyaret ederek, banka ve sigorta sektörlerindeki son teknolojiler hakkında sunumlar aldı.

Neova yöneticileri tam kadro

New York’ta ağırlanan misafirlere Neova Sigorta CEO’su Özgür Koç, Genel Müdür Yardımcıları, Levent Oruç ve Oğuz Karahançer eşlik etti. Hazırlanan program ile New York’ta gezmedik yer bırakmayan ve dünya mutfaklarının yemeklerini tadan Neova Sigorta acenteleri ve Kuveyt Türk banka yöneticileri keyifli bir gezi gerçekleştirmiş oldu.

Alışveriş etmeden olur mu?

Bu arada ABD’nin her yıl Mayıs ayının son Pazartesi günün Memorial Day’e (Anma Günü) denk gelmesi nedeniyle mağazaların toplu ekstra indirimini de yakalayan gruplar, doyasıya alışveriş yapma olanağı da buldu. Ayrıca New York’a yakın en popüler Outletler olan Jersey Gardens ve Woodbury Common Premium Outlets’e yapılan özel gezilerde dünya markalarını en uygun fiyatlara satın alabildi. Gruplar geldikleri bavul sayısının iki misli ile İstanbul’a geri döndüler.

SİGORTALI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER