13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Aviva acenteleri ve brokerleri Barcelona’da bir araya geldi

Aviva BarcelonaAviva, her yıl düzenlediği geleneksel yurt dışı gezileri kapsamında bu yıl yüksek performans ve başarı elde eden broker ve acenteleri ile birlikte Barcelona’daydı. 

Aviva Sigorta, her yıl acente ve brokerların katılımıyla düzenlediği yurt dışı geleneksel gezisi için bu sene Barselona’daydı. Gösterdikleri yüksek performans ve elde ettikleri başarı sonucunda Barcelona gezisiyle ödüllendirilen acenteler, dört gün süren gezide bölgenin tarihi dokusunu ve kültürel zenginliklerini görme şansı elde etti.

Capital Partner CEO’su Peter Lovas ve Kurumsal Sigortalar Grup Başkanı Suat Oruç’un katılımıyla gerçekleşen gezide Peter Lovas, acente ve brokerlerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti şöyle ifade etti: “Aviva Sigorta ile yapılan satış anlaşması bizim için oldukça heyecan verici. Bu anlaşma EMF Türkiye stratejisinin ana adımlarından biridir. Aviva Sigorta’nın iş ortakları olan siz değerli acentelerimizin desteği ile Türkiye’de kuvvetli bir elementer şirketi inşa etmek için sabırsızlanıyoruz. Ayrıca geleneksel hale gelen yurt dışı seyahatlerinin yüksek performanslarından dolayı acentelerimize teşekkür etmenin güzel bir yolu olduğunu düşünüyoruz.”

Toplantı sonrasında başarılı acentelere yıl içerisindeki performanslarından dolayı ödülleri dağıtıldı. Aviva Sigorta acenteleri eğlenceli gezinin ardından yeni yıl için ihtiyaç duydukları motivasyonu toplamış oldular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER