8 Aralık 2023, Cuma
spot_img

■AXASigorta…KaskoHasarım

———————————
ÇÖZÜMLENME MESAJI
———————————
Sayın İlgili,

Şikayete ilişkin yanıtımız bilgilerinize sunulmuştur. Saygılarımızla,

Sitenize Sn. ŞENTÜRK tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Konu hasar başvurusu Trafik Sigortası Genel Şartlarının (*) B.2. Tazminat ve Giderlerin Ödenmesi maddesi dikkate alınarak değerlendirilmektedir. Bu doğrultuda hasar gören parçanın onarım imkanı bulunmaması veya eşdeğeri ile değişim yapılamadığı durumda orijinal parça kullanılmaktadır. Konuya ilişkin Hasar Servisi ile yapılan görüşmede yan sanayi parça kullanılmadığı ve eş değer parça üzerinden değerlendirme yapıldığı bilgisi teyit alınmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

(*) Trafik Sigortası Genel Şartları, B.2. Tazminat ve Giderlerin Ödenmesi Hasar halinde, hasar gören parça, onarımı mümkün değilse veya eşdeğeri parça ile değiştirilme imkanı yok ise yenisi ile değiştirilir.

AXA SİGORTA A.Ş.

Müşteri Hizmetleri Departmanı
– – – – – – – – – – – – – – –  – – – – – –  – – –
AXA Sigorta müşterisi Yasin Şentürk ün şikayet bildirimidir

Sayın AXA Sigorta yetkilisi

AXA Sigorta müşterisi Yasin Şentürk ün şikayet bildirimi aşağıda bildirilmiştir.

Gerekliincelemeleriniz sonrasında çözümlenme mesajınızın tarafımıza iletimini rica ederiz

Saygılarımızla

Sigortamedi

———————————
ŞİKAYET MESAJI
———————————

Adınız Soyadınız : Yasin ŞENTÜRK
Tarih:15 – 07 – 2014
Mail adresiniz: yellow-red_devil@hotmail.com

Poliçe Numaranız: 8027729
Şikayet Mesajınız: 05.07.2014 tarihinde aracımla kaza yaptım,karşı taraf kazada % 100 kusurlu çıktı ve sigortası Axa sigorta,sigorta şirketi ve expertiz ile görüştüğüme bana aracımın değişmesi gereken parçalarının yan sanayi ürün olacağını söyledi,aracımın parçaları orjinal ve hatalı taraf karşı taraf orjinal ürün istediğimde ise cebimden üste para ödeyeceğimi söylediler,ben aracıma orjinal parça takılmasını ve olmazsa gereken tüm yerlere şikayet edeceğimi bildiriyorum.

DİKKAT ! : Şikayet mailinizde beyan ettiğiniz olaylar ve bilgiler sizin kontrolünüz ve sorumluluğunuz altındadır. Poliçe bilgilerinizin ve iletişim detaylarınızın doğruluğunun, sorununuzun ilgili Sigorta Firması tarafından değerlendirilip yanıtlanma sürecine etki edeceğini dikkate almanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER