18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Zurich Sigorta’dan sanata destek

Zurich Sigorta CEO Yılmaz Yıldız Odul

Zurich Sigorta, İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından organize edilen 19. İstanbul Tiyatro Festivali’nin sigorta sponsorluğunu üstlendi 

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı’nın (İKSV) sigorta sponsoru olan Zurich Sigorta, İKSV tarafından düzenlenen 19. İstanbul Tiyatro Festivali’ne güvence sundu. 9 Mayıs-5 Haziran 2014 tarihleri arasında 13 farklı mekanda 100’den fazla tiyatro ve performans gösterisi Zurich Sigorta güvencesiyle izleyicilerle buluşuyor.

Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız, toplumun gelişmesine destek olmanın kurumsal vizyonlarının bir parçası olduğunu belirterek “Uzun yıllardır organize ettikleri uluslararası festivallerle Türkiye’nin kültür hayatına katkıda bulunan İKSV’yle işbirliğimize çok değer veriyoruz. İş dünyası toplumla birlikte gelişir. Bu anlamda sanata desteği önceliklerimiz arasında görüyoruz” dedi.

170 ülkede 55 binden fazla çalışanı olan Zurich Sigorta, 70 milyar dolar prim üretimi ve 4,7 milyar dolar faaliyet kârı ile dünyanın lider sigorta şirketleri arasında yer alıyor. 142 yıllık tarihiyle dünyanın en köklü şirketleri arasında olan Zurich Sigorta, 2008 yılından bu yana faaliyet gösterdiği Türkiye’de, pek çok dev projenin riskini üstlenerek Türk ekonomisine destek oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER