19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Ziraat Emeklilik, Performans Toplantısı’nda bir araya geldi

ziraatemk_toplantıZiraat Emeklilik, Performans ve Strateji Toplantısı’nda bu yıl, şirketin 2013 yılı satış performansını bölge bölge değerlendirdi.

Ziraat Emeklilik her yıl düzenlediği Performans ve Strateji Toplantıları’nı bu yıl 21-23 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bostancı Dedeman Hotel’de gerçekleştirdi. Saha satışta görev yapan birikim uzmanları, bölge satış yöneticilerinin yanı sıra şirket üst yönetiminin ve yöneticilerinin katıldığı Performans Toplantıları’nda şirketin 2013 yılı satış performansı bölge bölge değerlendirildi. Şirketin doğru satışlara ve sürdürülebilir karlılığa önem atfettiğinin altı çizilerek, Ziraat Emeklilik’in 2013’ü verimli bir şekilde geçirdiği, dönem net karının 130 milyon TL’yi bulduğu, Bireysel Emeklilik’te katılımcı sayısında 2013 sonunda bir önceki yıla göre yüzde 198, fon büyüklüğünde ise yüzde 13,9 artış ile sektörde en hızlı büyüyen şirketler arasında olduğunu ifade edildi.

Ziraat Finans Grubu’nun ve özellikle Banka’nın dağıtım kanalı olarak gücünün bu başarılı sonuçların alımında katkısının hiç şüphesiz büyük olduğuna bir kez daha dikkat çekilirken, 2014 ve sonrasında da Banka ve Ziraat Finans Grubu ile sinerjinin artarak devam edeceği ve bu sinerjinin yeni iş fırsatları yaratacağı vurgulandı.

Satış ekipleri yoğun geçen performans toplantılarının yorgunluğunu İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerine düzenlenen gezi ile attı. Organizasyonun son gününde Sinan Ergin’in yaptığı “Düşledik Amaçları 1 Edinmeyi” konulu sunumu Ziraat Emeklilik çalışanlarına motivasyon kaynağı oldu. Üç gün süren toplantıların ardından Ziraat Emeklilik Ailesinin tüm çalışanları “Biz Bir Aileyiz” konsepti ile düzenlenen gala yemeğinde buluştu. Yılın başarılı ekiplerine ödülleri takdim edilirken, sürpriz çekilişlerle de çalışanlara birbirinden güzel hediyeler verildi. Gecede Şirketin tüzel kişilik olarak kuruluşunun beşinci yıldönümünü de kutlayan Ziraat Emeklilik Ailesi gala yemeğinde keyifli anlar yaşadı.

Yemekte ayrıca Ziraat Emeklilik Genel Müdürü Şeref Aksaç’ın emekli olarak şirketten ayrılıyor olması nedeni ile de hizmetlerinden ötürü kendisine plaket takdim edilirken, Genel Müdür Fikrettin Aksu Ziraat Emeklilik’in bayrağını devraldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER