17 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Yıpranan tuş takımlarını eski haline getirmek mümkün

RS Boyasız Onarım, mini onarım kapsamında müşterilerine sunduğu tuş takımı restorasyonu hizmeti ile parça değişimi olmadan otomobillerin iç mekânında bulunan tuş takımlarını orijinal haline geri döndürerek araçlara değer katıyor.

Zaman içinde araçların dışı gibi iç aksamlarında da yıpranmalar olabiliyor. Özellikle kullanıma bağlı olarak aracın teyp-multimedya tuş takımı, klima paneli, direksiyon bölümü, far ve cam açma düğmemeleri, kapı kilit düğmesi ve bagaj düğmesi gibi tuş takımlarında aşınma ya da silinme gibi durumlar yaşanıyor. Bu da otomobili şık bir görüntüden uzaklaştırıp eski ve bakımsız hale getirebiliyor. 

RS Boyasız Onarım, araç sahiplerine, tuş takımlarını değiştirmeden orijinal ve yeni haline döndürmek adına yenilikçi bir çözüm sunuyor. Verilen restorasyon hizmeti ile parça değişimi olmadan otomobilin iç mekânında bulunan tuş takımları orijinal haline geri döndürülüyor. Bu sayede aracın değeri de yükselmiş oluyor.

“Kalite ve düşük maliyeti bir araya getirdik”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan RS Boyasız Onarım Marka Başkanı Eray Afet, tuş takımı restorasyonu hizmeti ile kalite ve düşük maliyeti bir araya getirdiklerini belirterek “Aşınan tuş takımını yenisi ile değiştirmek çok maliyetli olabiliyor. Fakat verdiğimiz tuş takımı restorasyonu hizmeti ile araç sahiplerini hem yüksek maliyetten koruyoruz hem de tuş takımını orijinal haline kavuşturuyoruz. Restorasyon işleminde; tuş takımı temizlendikten sonra lazer CNC makinesi vasıtasıyla araç fontuna ve orijinalliğine uygun bir şekilde panellere tekrar baskılanıyor. Bir araç için dış görüntüsü ne kadar önemli ise iç mekânı da bir o kadar önemli. Restorasyon işlemi sayesinde araç daha bakımlı hale geldiğinden dolayı değeri de artmış oluyor. Bu parçaların sıfırı ile değiştirilmesi maliyeti sebebiyle kronik bir problem haline gelmiş durumda. Birçok marka ve modele sağladığımız bu hizmet ile tüketicinin bu problemini kökten çözmeyi hedefliyoruz. Ayrıca bu hizmetten mini onarım kapsamında kasko poliçesine sahip tüketiciler anlaşmalı sigorta şirketleri vasıtasıyla da yararlanabiliyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER