16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

Walmart sigortaya One-Stop satış getiriyor

walmartAmerikalı dev perakende şirketi, Walmart internet sitesi üzerinden tüketiciye trafik sigortasına ulaşım kolaylığı getiriyor. Walmart bu kolaylığın yanı sıra tüketiciye fiyat karşılaştırması yapma imkânı da sunuyor

ABD’de ve Avrupa’da birçok ülkede mağazalar zinciri bulunan Amerikalı perakende şirketi Walmart, internet sitesinde bir ürüne daha One-Stop (Tek Nokta) satış özelliği getirdi. Walmart artık internet sitesi üzerinden trafik sigortası ürünlerini satın alma imkânı sunacak. Amerika’da ilk aşamada, Arkansas, Louisiana, Mississippi, Missouri, Oklahoma, Pensilvanya, Tennessee ve Teksas olmak üzere sekiz eyalette tüketiciye sunulacak olan uygulamada, internet üzerinden sigorta satışının kısa süre içersinde ülke çapında yaygınlaşacağı belirtiliyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamada trafik sigortası ürünlerinin autoinsurance.com şirketi ortaklığı ile tüketiciye sunulacağı bildirilirken, satışların aynı site üzerinden yapılacağını fakat Walmart’ın internet sitesi üzerinden de bir link ile bu adrese ulaşım kolaylığı sağlanacağı bildirildi. Walmart Hizmet Departmanı Genel Müdür Yardımcısı Daniel Eckert, autoinsurance.com şirketinin Walmart üzerinden yapılacak her satıştan kazanç sağlayacağını dile getirdi.

Kaynak: dailyfinance.com – ANNE D’INNOCENZIO

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER