16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

Vakıf Emeklilik, Yaşam Kulüpleri ile “Şimdiden Rahat Gelecek” dedi

Vakıf Emeklilik’in 5 farklı kulüpten oluşan ek faydalar dünyası Yaşam Kulüpleri; müşterilerden gelen öneriler üzerine Sağlık, Elit ve Elit Plus olarak üç ana başlık altında hizmet vermeye başladı.

Vakıf Emeklilik, katılımcılarının ihtiyaçlarını karşılarken hayatlarını kolaylaştırmak için sunduğu Yaşam Kulüpleri hizmetlerinden şu ana kadar 200 bine yakın katılımcısının faydalanmasını sağladı.

Vakıf Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Özgür Obalı, müşterilerden gelen öneriler üzerine 5 farklı kulüpten oluşan ek faydalar dünyası Yaşam Kulüpleri’ni üç ana başlık altında topladıklarını belirterek, Yaşam Kulüpleri’nden sadece yeni müşterilerin değil Vakıf Emeklilik’te bireysel emeklilik sözleşmesi bulunan ve katılım koşullarını sağlayan herkesin faydalanabileceğini kaydetti.

Sağlık, Elit ve Elit Plus olarak hizmet veriyor

Sağlık, Elit ve Elit Plus olarak hizmet vermeye başlayan ve katılımcılara “Şimdiden Rahat Gelecek” sunan Yaşam Kulüpleri hizmeti, katılımcılara ait sözleşmelerin yürürlüğe girdiği an itibari ile uygulamaya giriyor. Yaşam Kulüpleri’ne Bireysel Emeklilik müşterileri, ödedikleri katkı payı veya birikim tutarına göre üyelik gerçekleştiriyor ve kulüp üyeleri; sağlık, hobi, eğitim, spor, danışmanlık ve sosyal aktivitelerin yanı sıra konut ve araçları ile ilgili özel hizmetlerden ücretsiz veya indirimli olarak yararlanabiliyor.

[vc_message message_box_color=”warning” icon_fontawesome=”fa fa-asterisk”]   Sağlık, Elit ve Elit Plus olarak hizmet veriyor[/vc_message]

Sağlık Kulübü, sağlığına önem verenlerin karşılaşacakları sağlık problemlerini en doğru şekilde gidermek ve kafalarındaki soru işaretlerini en aza indirmek için yüzlerce noktada avantajlı sağlık hizmeti sunarak, diş sağlığı, psikolojik destek, diyetisyen hizmeti ve indirimli check up gibi birçok hizmet alanında fayda sağlıyor.

Elit Kulüp, bütün Yaşam Kulüpleri’nden faydalanıp, hizmetleri hayatın her anına taşımak ve rahat hayatın mutluluğunu bugünden yaşamak isteyenler için oluşturulmuş, müşterilerine; keyifli hobiler, yararlı eğitimler, avantajlı sağlık hizmetleri ve hayatta başlarına gelebilecek her türlü sorunun çözümünde destek sağlamak ve sorunsuz bir yaşamı bugünden kendilerine sunmak için oluşturulmuş diyebiliriz.

Elit Plus Kulüp ise bugünkü yaşantısını en az emeklilik dönemindeki kadar rahat ve keyifli, her yaşını dolu dolu ve renkli geçirmek isteyenler için oluşturulmuş diğer bir seçenek olup, diğer Yaşam Kulüpleri’nin sağladığı bütün hizmet ve avantajlarından sınırsızca yararlanmak isteyenlerin buluşma noktasıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER