18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Vakıf Emeklilik dijital sigortacılık birimi kurdu

teknolojVakıf Emeklilik, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla “Dijital Sigortacılık ve Özel Projeler” birimini kurdu.

Teknolojinin gelişimi her alanda olduğu gibi sigortacılığı da yeniden şekillendiriyor. Genel sigorta tüketicilerinin yüzde 70’i, artık ürün veya hizmetleri satın almadan önce araştırma yapmak için dijital bir platformdan yararlanıyor. Müşterilerle dijital mecralarda anında iletişim kurmak; hem dikkat çekmek hem de ürün ve hizmetlerin öne çıkmasını sağlamak için kritik önem taşıyor.

Vakıf Emeklilik de müşterilerle iletişimini yepyeni bir düzeye taşıdı. Sektöründe Mobil Şube teknolojisini kullanarak müşterilerine hizmet veren ilk marka olan Vakıf Emeklilik, teknolojik gelişmelere paralel olarak dijital alanda yeniden yapılandı. Vakıf Emeklilik, müşterilerine daha yakın olmak ve daha kaliteli hizmet sunmak çerçevesinde, “Dijital Sigortacılık ve Özel Projeler” birimini kurdu.

Müşterilerine farklı dijital kanallardan ulaşmayı misyon edinen Vakıf Emeklilik, Dijital Sigortacılık ve Özel Projeler Birimi’yle bundan böyle markanın dijital mecralardaki satış süreçlerini ve özel projeleri yürütecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER