29 Şubat 2024, Perşembe
spot_img

TÜSAF’tan acentelere indirimli akaryakıt fırsatı

BP Taşıtmatik KOBİ kanalı yetkili satıcısı olan taşıtyakıtsistemi.com ekibi ile Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF), acentelerin BP’den yüzde 5.75 oranında indirimli akaryakıt alma fırsatı hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Kozyatağı Hilton’da gerçekleşen toplantıda TÜSAF Başkanı Murat Büyükçelebi, BP ile yapılan iş birliği sayesinde 16 bin acentenin önemli gider kalemlerinden biri olan akaryakıtın özel indirimlerle alınabileceğini söyledi. Acentelerin tek yapması gerekenin, taşıtyakıtsistemi.com üzerinden başvuru formunu doldurarak ödeme yapılacak kredi kartını sisteme kaydetmek olduğunu söyleyen Büyükçelebi, adrese gönderilen TÜSAF BP Kart ile Türkiye’deki tüm BP istasyonlarından indirim kazanılacağını vurguladı. Büyükçelebi, “Avantajdan yararlanmak için, aracın sizin üzerinize kayıtlı olmasına gerek yok, ama kullandığınız kartın sizin olması gerekiyor” dedi.

tusaf-bp-2

BP Akaryakıt Filo Satışlar Müdürü Tarkan Toker ise “16 bin acentenin benzin ihtiyaçlarının indirimli olarak BP’den karşılanmasını sağlıyoruz.  Yüzde 5.75 iskonto oranıyla akaryakıt alacak olan acentelere ödemede kredi kartı kolaylığı sunuyoruz. Tüm bankaların kredi kartı ile BP’den indirimli akaryakıt almak mümkün” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER