18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Sigortam.net iletişim faaliyetlerini Marjinal Porter Novelli ile yürütecek

Serdar_DincaslanSigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş online-telefon altyapılı platformu Sigortam.net, iletişim çalışmalarını bundan böyle Marjinal Porter Novelli rehberliğinde gerçekleştirecek. Sigortam.net 2001 yılında İlab Holding bünyesinde Türkiye’nin ilk internet girişimlerinden biri olarak kuruldu.  Sigorta sektöründeki pazar payı her geçen yıl daha da büyüyen online sigortacılık alanında 7/24 destek, en geniş poliçe çeşitliliği, kullanımı kolay arayüz, hızlı hizmet ve alanında uzman hizmet ekipleri ile öne çıkan Sigortam.net, başta kasko ve zorunlu trafik sigortası olmak üzere sağlık, konut, hayat ve daha birçok alanda sigorta karşılaştırma ve satın alma olanağı sunuyor.

Sigortam.net CEO’su ve İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, Marjinal Porter Novelli ile başlayan yeni iletişim süreci hakkında şunları söylüyor: “Online ve telefon sigortacılığı son yıllarda müthiş bir ivme içerisinde. Farklı şirketlerin tekliflerini, tamamen tarafsız ve tüketicinin yanında yer alan bir yaklaşımla muhataplarına ulaştıran ve bu alanda ilkleri gerçekleştiren bir şirket olarak rüzgarı tam olarak arkamıza aldığımız bir dönemdeyiz. Dünyada ve Türkiye’deki itibarı son derece yüksek olan Marjinal Porter Novelli, yeni dönemdeki iletişim çalışmalarında bu rüzgarı bizim için yönlendirilebilir kılan yelkenimiz olacak. Bu yeni işbirliğinden ötürü son derece mutlu ve heyecanlıyız.”

Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak ise şu görüşleri paylaşıyor: “Sigortam.net internetin henüz emekleme çağında olduğu 2001 yılında kurulan ve faaliyet gösterdiği sektörde ilklerin temsilcisi olmuş, büyük bir şirket. Sigortam.net’in, bugüne kadar 1,6 milyonun üzerinde kişiye sunduğu eşsiz hizmeti Türkiye’ye ve dünyaya tanıtacak olmanın gururunu yaşıyoruz. İnternet girişimleri alanındaki uzmanlığımız ile Sigortam.net’in yeniliğe açık vizyonunun mükemmel bir birliktelik yaratacağına inanıyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER