22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Türkiye’nin en iyi işyeri üçüncü kez AgeSA

AgeSA, “Best Employers 2023” kapsamında üçüncü kez Türkiye’nin En İyi İşyeri ödülünü almaya hak kazandı.

Kincentric’in çalışanlarla yaptığı ve iş yeri mükemmelliğini ölçümlediği araştırması “Best Employers 2023” kapsamında Türkiye’nin En İyi İş Yerleri belirlendi. AgeSA, insan kaynakları alanında dünyanın en prestijli araştırması “Kincentric Best Employers 2023” kapsamında üst üste üçüncü kez “Türkiye’nin En İyi İş Yeri” ödülüne layık görüldü.

“Çalışan bağlılığında da çok iyiyiz”

AgeSA 2023 bağlılık anketi sonuçlarıyla da Türkiye’nin en iyi şirketlerinden çok üst bir noktada olduklarını söyleyen AgeSA Hayat ve Emeklilik İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, “Çalışan bağlılığında yüzde 80, genel memnuniyet oranında ise yüzde 87 rakamlarını yakaladık. Çalışma arkadaşlarımız için iyi bir çalışma ortamını sunmak, onların ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayarak aksiyon almak için onları dinliyor, kendimizi sürekli güncelliyoruz. Çalışan bağlılığının yanı sıra “Çeviklik, Bağlı Kılan Liderlik ve Yetenek Odağı” endekslerine göre kazanılan bu ödül AgeSA için oldukça değerli” dedi.

“Çalışanlarımızın gelişimini destekliyoruz”

Yüzgül, üç yıl üst üste Türkiye’nin En İyi İşyeri seçilmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyleyerek “Tıpkı müşterilerimiz gibi çalışanlarımıza da “İyi ki” dedirtebilmek en büyük arzumuz. Çalışma ortamımızda güçlü iletişim ve motivasyonu önemsiyoruz. Yatırımlarımızı, çalışanlarımızın gelişim ve kariyer yolculuklarını destekleyerek açık iletişim ve şeffaf paylaşım ortamında çalışacakları bir kültür için gerçekleştiriyoruz. Bu ödül de bunu başardığımızın en önemli göstergelerinden biri” diye konuştu.

“Tercih edilen bir şirket olmak için çalışıyoruz”

Çalışanları odağa aldıkları, onlarla birlikte tasarladıkları insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirdiklerini belirten Yüzgül, “Bağlı ve sonuç üreten bir organizasyon olmak için çevik çalışmayı benimsemiş, kendi kendini yöneten ekipler oluşturuyor, yeni dünyanın gerektirdiği beceri ve yetkinlikleri geliştirmek için çalışanlarımıza yatırım yapıyoruz. AgeSA olarak; yetenekleri geliştirirken aynı zamanda tercih edilen bir şirket olmak için çalışıyoruz’’ açıklamalarında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER