26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

Türkiye Sigorta’nın yeni reklam filmi yayında

Türkiye Sigorta’nın “Sağlık” temalı yeni reklam filmi, “Eğer koskoca bir ülkenin adını taşıyorsan, sorumluluğun büyük. Hele ki mesele sağlıksa…” mesajıyla izleyicilerle buluşuyor.

Türkiye Sigorta, sağlık sigortasının önemini ve kapsamını vurguladığı “Sağlık” temalı yeni reklam filmini yayınladı. Filmde, Türkiye Sigorta’nın doğudan batıya ülkede herkesin sağlık hizmetlerine kolayca erişebilmesine destek olduğuna vurgu yapılıyor. 

Türkiye Sigorta’nın sağlık sigortaları alanındaki geniş ürün yelpazesini anlatan film, şirketin her yaş grubu için ihtiyaçları doğrultusunda ve kendi dinamiklerine göre oluşturulan sağlık paketleri ile sigortalılarının yanında olduğunun altını çiziyor. Geniş teminat yapısına da dikkat çekilen filmde, yeni bebek sahibi olacak bir çiftin doğum heyecanından başlayarak yaşamın farklı yaş döngülerine özel sağlık sigortası ürünleri aktarılıyor. Reklam filminde ayrıca kalp krizi gibi ani rahatsızlıkların da kapsam dahilinde olduğu bilgisi paylaşılıyor. 

“Yer, mekân ayırt etmeye hakkın yok, memleketin her yanı sana bir… Kimsenin gitmediği yerlere gidip, insanlara senin yanındayım demen gerekir” mesajıyla yayınlanan filmin finalinde ise “Adında Türkiye varsa konu da sağlık sigortasıysa… Öyle yüzlere binlere değil, milyonlara güvence olacaksın. Bütün bu gücü nereden mi buluyorsunuz diyeceksiniz? Türkiye Sigorta. Gücü, adında” sloganıyla Türkiye Sigorta’nın gücü vurgulanıyor. 

Filmi https://www.youtube.com/watch?v=oPukpqxNWoA üzerinden izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER