17 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Türkiye Sigorta’dan riskli hastalık sigortalarına indirim

Türkiye Sigorta, Riskli Hastalıklar Sağlık Sigortaları’nda düzenlediği yeni kampanya kapsamında 15 Kasım’a kadar yüzde 25 indirim uyguluyor. Kampanya kapsamında teminat içerisindeki riskli hastalıklardan birine yakalanılması durumunda sigortalıya tazminat ödemesi yapılırken 40 yaş üstü kadınlar ücretsiz Mamografi hizmetinden, erkekler ise PSA testinden yararlanabilecek.

Riskli hastalıklar insan hayatını önemli ölçüde etkiliyor. Sağlık sigortaları, yüksek tedavi maliyetleri olan ve yaşam kalitesini düşüren riskli hastalıklar konusunda sigortalılara destek oluyor.

Türkiye Sigorta da Kadınlara Özel Riskli Hastalıklar Sigortası, Riskli Hastalıklar Tedavi ve Destek Sigortası ve Genişletilmiş Riskli Hastalıklar Sigortası’na yönelik başlattığı yeni kampanya kapsamında 15 Kasım tarihine kadar yüzde 25 indirim uyguluyor. Kampanyadan 18 – 59 yaş aralığındaki kişiler faydalanabiliyor. 

Kadınlara özgü riskli hastalıklara güvence

Riskli Hastalıklar Sigortası ürünlerinin kapsamında kanser, kalp krizi, organ nakli gibi teminatları yer alırken Kadınlara Özel Riskli Hastalıklar Sigortası ise rahim ağzı kanseri, meme kanseri gibi kadınlara özgü riskli hastalıklara güvence sunuyor. Paketlerden herhangi birini alan 40 yaş ve üzeri kişiler Mamografi ve PSA Testi hizmetinden de ücretsiz olarak faydalanabiliyor.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER