18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı zenginleştirdi  

Türkiye Sigorta, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” kapsamını müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak genişletti. 

Türkiye Sigorta, Türkiye genelinde yaygın anlaşmalı sağlık kurumlarında geçerli olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı Check-up hizmeti, göz muayene paketi, geniş kapsamlı diş muayene paketi, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetleri ile zenginleştirdi.  

Yaptığı düzenlemeyle Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı müşterilerinin yaş, sigortalılık süresi ve poliçe kullanım geçmişine bağlı kriterler çerçevesinde “Ömür Boyu Yenileme Garantisi” ile sunmaya başlayan Türkiye Sigorta, anlaşmalı kurumlarda tedavi masraflarının karşılanmasının yanı sıra anlaşmasız kurumlarda da yatarak ve ayakta tedavi giderlerinin poliçe limitleri çerçevesinde karşılanmasını sağlıyor.Sigortalı yakınları da faydalanabilecek 

Paket kapsamında sunulan psikolog ve diyetisyen danışmanlık hizmetlerinden, sigortalının haricinde 1. derece yakınlarına da 4 seans yararlanma imkânı da sunuluyor. 

Sadece 15 TL katılım payı ödeyerek SGK’nın karşıladığı ayakta, yatarak tedavi hizmetleri ve tahlil işlemleri için belirlenen giderlerin üstünü karşılayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda doğum ve hamilelik takibi ek teminatları da isteğe bağlı olarak poliçe kapsamına alınabiliyor.  

Peşin ödemelerde ek indirim 

Toplam 6 farklı paket seçeneği bulunan ürün kapsamında sigortalılar, isteğe göre sadece yatarak tedavi veya yatarak ve ayakta tedavinin olduğu diğer teminat seçeneklerini bütçe ve ihtiyaçlarına göre satın alabilirken yüzde 25 vergi avantajından da yararlanabiliyor.

İlk defa sigorta kapsamına giren bireyler için yüzde 15, aileler için ise ek yüzde 10 oranında indirim uygulanan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda bu indirimin yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim imkanı da sunuluyor.

Türkiye Sigorta, Türkiye Hayat Emeklilik’in yeni kampanyası ile Bireysel Emeklilik Sistemi’ne 100.000 TL başlangıç katkı payı ve aylık asgari primle katkı sağlayanlara, 100.000 TL yatarak tedavi teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile güvence veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER