23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Türkiye Sigorta kardeşlik sofralarında iki bin kişi ağırladı

Ramazan ayı süresince deprem bölgesinde kurduğu iftar sofralarında depremzedelerle bir araya gelen Türkiye Sigorta, bu kez İstanbul Üsküdar’da düzenlediği iftar etkinliklerinde iki günde yaklaşık 2 bin kişi ile buluştu.

Türkiye Sigorta, Ramazan ayı boyunca depremden etkilenen 11 noktada, 11 gün boyunca düzenlediği iftar organizasyonlarına İstanbul Üsküdar’da Valide-i Atik Cami ve Ayazma Cami’lerinde organize ettiği halk iftarlarıyla devam etti. Vatandaşların yoğun ilgi ve katılım gösterdiği Türkiye Sigorta kardeşlik sofralarında bu yıl yaklaşık 2000 kişi bir araya geldi.

Konuyla ilgili konuşan Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli, “Türkiye Sigorta olarak depremin yaralarını sarmak ve ilk andan itibaren işimizi en iyi şekilde yapmak için sahadayız. Bu nedenle iftar yemeklerimize deprem bölgemizden başladık ve oradaki vatandaşlarımızla kardeşlik sofralarında bir araya gelerek, bu bereket dolu ayı beraber karşıladık. Şimdi de İstanbul’da kurduğumuz kardeşlik sofralarımızla Ramazan ayını uğurluyoruz. Vatandaşlarımızla birlikte banka ve acente kanalımızdan misafirlerimizin de yer aldığı iftarları dostluk ve muhabbetle geçirdik. Vatandaşlarımızla bir araya gelmekten, manevi duyguları birlikte paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Kardeşlik üzere kurduğumuz sofralarımızda Ramazan’ın bereketini bizlerle paylaşan herkese çok teşekkür ederiz.” dedi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER