25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

Türkiye Pist şampiyonu Barkın Pınar

Kocaeli Otomobil Spor Kulübü tarafından 2-3 Aralık’ta geçekleştirilen Türkiye Pist Şampiyonası’nda, Unico Sigorta sponsorluğunda yarışan Barkın Pınar şampiyon oldu.

Kocaeli Otomobil Spor Kulübü (KOSK) ev sahipliğinde 2-3 Aralık’ta Körfez Yarış Pisti’nde düzenlenen Türkiye Pist Şampiyonası’nın 5. ve son ayak yarışında Barkın Pınar, şampiyonluk kürsüsüne çıktı.

Türkiye’yi yurt dışında da başarıyla temsil eden Barkın Pınar’ın başarısından gurur duyduklarını belirten Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler, “Unico Sigorta olarak, Barkın Pınar’ın başarılarına ortak olmaktan dolayı büyük bir gurur duyuyoruz. Biz sporun birleştirici ve ilham verici gücüne inanıyor ve bu tür başarıları destekleyerek genç sporcularımızın önünü açmaya önem veriyoruz. Önümüzdeki dönemde de sporun ve başarının önemine olan inancımızla, genç yeteneklere destek vererek onların potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmaya katkı sağlamak istiyoruz” diye konuştu.

”Bu başarının gençlere ilham olmasını diliyorum”

Geçen yıl ikinci olduğu maratonu bu yıl şampiyonlukla taçlandırdığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Pınar, ”Bu süreçte Unico Sigorta’nın sadece bir sponsor değil, aynı zamanda bir destekçi ve ortak olduğunu bilmek, benim için motivasyon kaynağı oldu. Bu yıl sektörde 35. yılını kutlayan Unico Sigorta’ya gönülden teşekkürü borç bilirim. Gösterdiğimiz başarının, gençlerimize, hayallerine inanmaları ve azimle çalışmaları konusunda ilham kaynağı olmasını diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER