24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Türk Nippon Sigorta Acentelerine BMW kazandırıyor

Türk Nippon Sigorta’nın yabancı uyruklu vatandaşlara sunduğu “Sağlığım Sizde” ürünü için geçerli olacak yeni kampanyasıyla, acentelere BMW 1.16i ve BMW 3.16 kazanma fırsatı verildiğini belirten Genel Müdür Dr. E. Baturalp Pamukçu, kampanyalara aktif katılım sağlayan ve hedefi tutturan her Türk Nippon acentesinin ödüllendirileceğini söyledi.

nippon bmw

Acenteleri için düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekleyen Türk Nippon Sigorta, 31 Aralık 2015 tarihine kadar, belirlenen hedefi gerçekleştirebilen acentelerini BMW 1.16i ve BMW 3.16 marka otomobillerle ödüllendirecek. Kampanya, Türk Nippon Sigorta’nın yabancı uyruklular için sunduğu sağlık sigortası ürünü “Sağlığım Sizde” satışları için geçerli olacak. Kazanan acentelere, 2016 yılının ilk üç aylık döneminde ödülleri teslim edilecek. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, kampanyalarla her zaman iş ortaklarının motivasyonunu artırmayı ve iş ortaklarına ek kazanımlar sağlamayı hedeflediklerini ifade etti. Amacın sadece üretim yapmak olmadığına değinen Pamukçu, acenteleri ve satış temsilcileri arasında tatlı bir rekabet yaratmayı da hedeflediklerini belirtti.

Katılım sağlayan ve hedefi tutturan her acente ödüllendiriliyor

baturalp pamukcuKampanyalarla, Türk Nippon Sigorta’ya olan aidiyet duygusunu pekiştirmek dışında, çapraz satış imkanları yaratmayı, sigortalı beklentilerine çözüm bulmayı, aynı zamanda da üretimde branş dengesini sağlamayı hedeflediklerini açıklayan Pamukçu, kampanyalara aktif katılım sağlayan ve hedefi tutturan her acentenin ödüllendirildiğini söyledi. Değişik ürünlerle sahanın nabzını da tuttuklarını ifade eden Pamukçu, verilen reflekse göre bir sonraki kampanyada izleyecekleri yolun daha da netleştiğini belirterek “Kampanyanın üretim anlamında pozitif katkısının yanında, ürün çeşitliliğimizle hem sigortalı hem de acentelerimiz arasında farklılığımızı ortaya koyuyoruz” dedi.

Kârlılık, şirket ve acentenin birlikte hareket etmesiyle sağlanır

En büyük motivasyonlarının acentelerin Türk Nippon Sigorta’nın hizmet kalitesini takdir etmesi ve Türk Nippon Sigorta’ya olan bağlılıkları olduğunu vurgulayan Pamukçu, birçok acentenin birden fazla sigorta şirketiyle çalıştığı sektörde amaçlarının kendileriyle çalışan acentelerin tercih sıralamasında başta gelmek olduğunu kaydetti.

“Çalıştığımız tüm acentelerimiz profesyonel, işine hâkim, sektörün sorunlarını bilen acenteler. Birçok acentemiz, sektör meclislerinde söz sahibi olan, sektöre hizmet etmiş değerli acentelerimiz. Zaman zaman acentelerimizle karşılıklı fikir alışverişi yapıyoruz, ihtiyaç ve beklentilere çözüm sağlayacak önerilerimiz oluyor” diyen Pamukçu, kârlılığın şirket ve acentenin el ele aynı bilinçle hareket etmesiyle sağlanabileceğini dile getirdi.

Acenteler bizim iş ortaklarımız

Acentelerini iş ortakları olarak gördüklerinin altını çizen Dr. E. Baturalp Pamukçu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Günümüzde tüm sigorta şirketleri en iyi hizmeti verme, hasar hizmeti esnasında sürat, ürün çeşitliliği gibi birçok etkenle farklılığını ortaya koyma çabası içerisinde. Bizim fark yarattığımız en önemli unsur acentelerimize dokunabilmek ve ulaşılabilir olmak. Tüm kadromuz, iş ortaklarımıza çözüm üretmekte aynı duyarlılığa sahip. Ekip olarak güler yüzlü ve çözümcü bir anlayışla hareket ediyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER