22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Groupamarine, Boat Show’da tanıtıldı

Groupama’nın yeni yat sigortası ‘Groupamarine’, yat sahiplerinin deniz keyfini güvence altına alıyor. Groupama, tüm risklere karşı yatları ve yat sahiplerini koruyan yeni ürünü Groupamarine’i, bu yıl sekizincisi düzenlenen CNR Avrasya Boat Show’da tanıttı.

grupamarineGroupama, yat sahiplerinin deniz keyfini Groupamarine ile hem denizde hem de karada güvence altına alıyor. Geniş teminat kapsamıyla yatları ve yat sahiplerini koruyan Groupamarine, hem yurtiçi hem de yurtdışında 7/24 asistans hizmeti sağlıyor. Denizde karşılaşılabilecek batma, çarpma, karaya oturma gibi deniz kazaları ve hava koşullarının neden olacağı tehlikelerin yanı sıra yangın, infilak, deprem, yıldırım gibi olaylar sonucunda meydana gelecek hasarları da teminat altına alıyor.

Groupamarine, teknede bulunan sigortalı, mürettebat veya diğer kişiler için geçerli olan ferdi kaza ve tedavi masrafları teminatı, kişisel eşyalar için teminat, acil durumda çekme kurtarma masrafları, sigortasız tekne teminatı, çevre kirliliği, elektronik cihaz ve 5 yaşa kadar olan teknelerde makina hasarlarını da güvence altına alıyor. Ayrıca teknenin seyir esnasında veya marinada bulunduğu sırada üçüncü şahıslara verebileceği maddi ve bedensel zararlar da sorumluluk teminatı ile sigorta kapsamında bulunuyor.

Sigortalı teminat dışındaki riskleri önceden biliyor

Bu yıl sekizincisi düzenlenen CNR Avrasya Boat Show’da yeni yat sigortası ürünü Groupamarine’i tanıttıklarını belirten Groupama Genel Müdürü Ramazan Ülger, “Ürünün en önemli özelliği, sigortalıya net bir şekilde kapsamda yer alan veya kapsam dışında kalan riskler hakkında bilgi vermesidir. Sigortalı, teminat dışındaki riskleri önceden bilmenin yanı sıra bunların dışındaki nedenlerle ortaya çıkabilecek bütün kayıp ve hasarlar da güvencede olur. Geniş teminat kapsamı ve asistans hizmeti ile yat sahiplerine sunduğumuz yeni ürünümüz Groupamarine, CNR Avrasya Boat Show’da büyük ilgi gördü. Bu ilginin devam etmesini temenni ediyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER