24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Türk Hava Yolları ve Sigortadükkanım.com yeni bir işbirliğine imza atıyor

Türk Hava Yolları ve Sigortadükkanım.com güçlerini birleştiriyor.

thy-ucus-agini-genisletmeye-devam-ediyor_normal_2517İki firmanın müşterilerine değer katacak dev bir işbirliği için ilk adım atıldı. Türkiye’nin en büyük sadakat program ortaklıklarından biri olacak işbirliği kapsamında tüm Miles&Smiles üyeleri, Marsh Türkiye’nin bireysel sigortacılık hizmeti veren online markası Sigortadükkanım.com üzerinden kolayca mil kazanabilecek.

Türk Hava Yolları ve Sigortadükkanım.com işbirliğiyle Miles&SmilesYolcu Programı üyelerine sunduğu fırsatlara yenilerini eklemeye devam ediyor. Miles&Smiles üyeleri artık www.sigortadukkanım.com web sitesi üzerinden alacağı ürün/hizmetlerden mil kazanıyor.

Kampanya süresince tüm Miles&Smiles üyeleri Sigortadükkanım.com üzerinden alacakları tüm sigorta poliçelerinde Miles&Smiles üye numaralarını eşleştirerek mille ödüllendiriliyorlar. Eşleştirme sonrasında Miles&Smiles üyeleri her 2TL’lik harcamalarına karşılık 1 Mil kazanıyor.

Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Yurtiçi Başkanı Halil İbrahim Polat, “Sadakatin giderek önem kazandığı havacılık sektöründe, son yıllarda dünya çapında hızla yükselen grafiğimize paralel olarak Miles&Smiles Özel Yolcu Programı kapsamında da yeni uygulamalar hayata geçirmekte ve farklı sektörlerde yeni işbirlikleri yapmaktayız. Bu kapsamda; Banka, Sigorta, Otel, Araç Kiralama, Sağlık, Transfer ve Teknoloji sektörlerinden işbirlikleri gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Miles&Smiles’ın avantajlarla dolu dünyasına yeni bir program ortağı daha eklemekten mutluyuz.” dedi.

Yeşim AksütMarsh Türkiye Bireysel ve Dijital Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Aksüt, Marsh Türkiye ve Türk Hava Yolları arasındaki bu ilk işbirliğini duyurmaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek sözlerine şu şekilde devam etti: “Öncelikle kendi sektörlerinde lider iki kurum olarak gerçekleştirdiğimiz bu birliktelikteki desteklerinden dolayı Türk Hava Yolları’na teşekkür ederiz. Marsh Türkiye olarak bireysel sigortacılık alanındaki çoktan seçmeli online platformumuz Sigortadükkanım.com ile Türkiye’nin en büyük sadakat programlarından Miles&Smiles’ın işbirliğinin çok uzun soluklu ve müşterilerimiz için memnun edici olacağına inancımız tam. Hızın en kritik kavram olduğu günümüz koşullarında karşılaştırmalı ve kolayca sigorta sahibi olmak isteyen tüm Miles&Smiles üyeleri artık sigorta satın alım işlemlerini gerçekleştirirken mil de kazanabilecekler.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER