1 Aralık 2023, Cuma
spot_img

Tur Assist ve Türk Telekom işbirliği taşınmayı kolaylaştırıyor

09072014cEvini taşımak isteyen Türk Telekom müşterileri, taşınma sırasında gerek duyulacak bütün hizmetlere ‘Pratik Taşınma Programı’ ile sahip olabiliyor. Program kapsamında konut taşıma öncesi ve sonrası ihtiyaç duyulan tüm hizmetler Tur Assist organizasyonu ile sunuluyor.

‘Mutluluk Evinizde’ söylemiyle müşterilerinin hayatına değer katan Türk Telekom, şimdi de evini ve işini taşıyacaklar için çok özel bir hizmet sunuyor. Türk Telekom’un ‘Pratik Taşınma Programı’ çağrı merkezine yapılacak tek bir arama ile bir taşınma esnasında ihtiyaç duyulan tüm hizmetlere, tek noktadan ulaşma imkânı sağlıyor. Bu servisten yararlanan Türk Telekom müşterileri, evden eve eşya nakliyesinin yanı sıra su, elektrik, doğalgaz aboneliklerinin aktarılması ve taşınma sırasında gerek duyulacak tamir işlemlerini de uygun koşul ve fiyatlarla elde edebiliyor.

Tüm hizmetler Tur Assist Organizasyonu ile sunuluyor
‘Pratik Taşınma Programı’ kapsamındaki tüm hizmetler Tur Assist firması organizasyonu ile sunuluyor. Asistans hizmeti veren Tur Assist, Türk Telekom müşterileri için konut taşıma öncesi ve sonrası ihtiyaç duyulan tüm destek ve organizasyon hizmetlerini uygun koşullarla sağlıyor.

Bu programın sunduğu ev taşıma hizmeti, nakliye esnasında oluşabilecek hasarlara karşı sigortalı olacak şekilde, eşyaların demonte edilmesi, paketlenmesi, kutulanması ve taşınılan yeni adreste mobilyaların tekrar monte edilmesi gibi işlemleri kapsıyor. ‘Pratik Taşınma Programı’ ayrıca, taşınma sonrasında yapılması gerekli elektrik, su ve doğalgaz için yeni abonelik, eski abonelik iptali ve aboneliğin nakli gibi işlemler için de destek sağlıyor. Bu işlemlerin yapılabilmesi için Tur Assist’in belirleyeceği yetkiliye, işlemlerin takibi için noterden vekâlet verilmesi gerekiyor.

Türk Telekom’un sunduğu, taşınma ile ilgili hemen hemen bütün ihtiyaçlara çözüm getirecek olan ‘Pratik Taşınma Programı’ndan ilk etapta sadece İstanbul’daki Türk Telekom müşterileri faydalanabilecek. Program daha sonra Türkiye’nin diğer bölgelerinde de hizmete sunulacak.

Program kapsamında sunulan diğer hizmetler…
Türk Telekom müşterileri program kapsamında sunulan ve evlerinde ihtiyaç duydukları elektrik, tesisat, anahtar ve diğer küçük ölçekli montaj işlerini MiniFIX hizmeti sayesinde vakit kaybetmeden çözebiliyor. Müşteriler, MiniFIX hizmetinin yanı sıra boyama, duvar kâğıdı, çatı değiştirme gibi taşınma öncesi veya sonrası ihtiyaç duyulan kapsamlı ev hizmetleri için ‘Profesyonel Konut Destek’ hizmetlerinden yararlanabiliyor. Öte yandan ev veya ofis eşyalarının bir kısmını ya da tamamını güvenli bir ortamda depolamak isteyen Türk Telekom müşterileri, program kapsamında yer alan ‘Pratik Depo’ sayesinde sigortalı ve profesyonel bir depolama hizmeti de alıyor. Müşteriler, talep ettikleri süre boyunca, ihtiyaç duydukları sayı ve ebatlarda Pratik Depo kiralayabiliyor ve eşyalarını bir telefonla kapılarına getirtme şansı elde ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER