18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Liberty Sigorta, acenteleriyle birlikte Şirince-Efes Antik Kenti gezisindeydi

libertyLiberty Sigorta, acentelerine yönelik gerçekleştirdiği “2. Çeyrek Seyahat Kampanyası” kapsamında 20-22 Haziran tarihleri arasında Şirince-Efes Antik Kenti gezisi düzenledi.

Liberty Sigorta, acentelerine yönelik gerçekleştirdiği “2. Çeyrek Seyahat Kampanyası” kapsamında 20-22 Haziran tarihleri arasında Şirince-Efes Antik Kenti gezisinde, acenteleri ve yöneticileri ile bir araya geldi. İlk gün Kuşadası’nda “Hoş geldiniz Kokteyli”ne katılan Liberty Sigorta acenteleri, gezinin ikinci gününde kahvaltıdan sonra Selçuk’ta bulunan Dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağını ziyaret ettikten sonra Şirince köyüne hareket etti. Şirince köyünde Eski Rum evleri ve çarşı gezileri sonrasında bölgenin ünlü meyve şaraplarını tadan acenteler, akşam Kuşadası’nın eşsiz manzarası eşliğinde, şehrin en eski tarihi balık restoranında bir araya gelerek keyifli bir akşam yemeği yediler.

Gezinin son günü Türkiye’nin en önemli antik kenti olan Enfes Antik Kenti’nde, rehber eşliğinde Magnesia kapısından girerek Odeon Mısır tanrıçası İsis adına yapılan İsis Tapınağı, Belediye Sarayı, Domitian Tapınağı, Zafer Tanrıçası Nike kabartması ve Memnius Anıtı’nı gören Liberty Sigorta acenteleri, daha sonra Kuretler Caddesi üzerindeki Skolastika hamamları, Trojan Çeşmesi gibi tarihi mekânları ziyaret etme fırsatı buldular. Üç gün boyunca keyifli zaman geçiren Liberty Sigorta acenteleri geziden moral ve enerji depolayarak döndü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER